loader
Bu hesaplamalarda Türk Diş Hekimleri Birliği nin belirlediği fiyatlar baz alınmıştır.Tahmini fiyat aralığı verilmiştir.Net Fiyat için lütfen Ücretsiz Muayene Randevusu alınız.
2500 - 3500tl

 

Devlet Dİş teli tedavisini ödüyor mu ?

Size benzeyen hastalar için tıklayın

Şeffaf plak mı, diş teli mi seçeyim ?

TÜRK DİŞ HEKİMLERİ BİRLİĞİ ORTODONTİ FİYAT LİSTESİ

ORTODONTİ İŞLEMİ

2019

KDV HARİÇ

TL

2019 

KDV DAHİL(%8)

TL

Ortodontik fotoğraf 46.30 50
ortodontik fotoğraf tetkiki 46.30 50
Angle sınıf 1 ortodontik tedavisi 1569 1695
Angle sınıf 2 ortodontik tedavisi 1875 2025
Angle sınıf 3 ortodontik tedavisi 2513 2715
Sabit kapanış yükseltici tatbiki 106 115
Açık kapanış ortodontik tedavisi 2513 2715
pekiştirme tedavisi 560 605
pekiştirme aygıtı(hawley vs) 546 590
Sabit pekiştirme  aygıtı(lingual retainer) 560 605
Tek çene için aparey yapımı(vida hariç) 560 605
Çift çene için aparey yapımı(frankey-akt vs) 1013 1095
Kayıp apareyin yeniden yapımı(tek çene) 486 525
Braket tatbiki(tek diş ) 143 155
Düşen braket tatbiki(tek çene) 134 145
Düz ark teli tatbiki(tek çene niti teli) 222 240
Bant ve  braket çıkarılması 60 65
Hızlı maxiller genişletme apareyi 791

 

855

 

 

 

 

Diş tabibleri birliği  fiyatlarıdır. Yorum yazarsanız size özel fiyat aralığı tahmininde bulunabiliriz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

 

DİŞ TELİ FİYATLARI NASIL HESAPLANIR

Diş teli hesaplama bir çok dişleri çarpık olduğu için diş teli yaptırmayı düşünen hastaların merak ettiği tahmini fiyat bilgisini sağlamayı amaçlamaktadır.  Diş teli fiyatları her sene türk diş hekimleri birliği tarafından belirlenmektedir. Öyle ki bu ortodonti fiyat listesinde  angular diş yapısına  yönelik diş teli tedavileri, braket takılması , düşen braket yapımı, pekiştirme tedavisi, hızlı maxiller genişletme gibi işlemlerin kdv hariç ve kdv dahil fiyat bilgileri verilmektedir. Bu fiyatlar zorunlu fiyat uygulaması değil tavsiye niteliğinde tedavi ücretleridir. Her hekim istediği  diş teli uygulama aparey maliyet fiyatını uygulayabilir. 

 

Diş teli fiyatları son dönemlerde dolardaki artışın yansıması olarak artmıştır. Ancak maliyet esas artış sebebi olarak bilinmelidir.   Herkeste diş problemi farklı olduğu için kişiye özel fiyat bilgisi ancak net olarak muayene olduktan sonra mümkün olmaktadır.  Ancak fiyat aralığı son yıllarda 2500tl ile 7500tl arası değişmektedir.  Tek çene fiyatları her zaman çift çene fiyatının yarısı olmamaktadır. 

 

Diş teli hesaplamasında bazı faktörler fiyatı belirlemektedir.  

  1. -Braket ve diş teli malzeme özelliği
  2. -Tek çene veya diş çene diş teli yapısı
  3. -Çarpıklık miktarının az ya da fazla olması
  4. -Dişlerin ayrık olması durumunda ayrıklık durumunda dişler arası aralık miktarı
  5. -Gummy smiley , diş etlerinin normalden çok daha fazla görünmesi
  6. -Çenenin ön veya geride olması
  7. -Damak ve çene darlığı gibi yapısal bozuklukları olması 

 

Malzeme türüne göre , metal, porselen braket veya şeffaf plak tedavileri kullanılmaktadır. Diğer diş teli fiyat hesaplamasında tek çene veya çift çeneye diş teli takılması gerekliği de kullanılır. Ucuzdan pahalıya diş malzemelerini  

  • -Metal diş teli
  • -Porselen diş teli (görünmez diş teli)
  • -Şeffaf plak 

Olarak sıralayabiliriz. 

(şeffaf plan nasıl takılır , şu videoyu inceleyebilirsiniz.)

https://www.youtube.com/watch?v=gqetSha3Z5g

Tek diş dahi olsa o diş tüm çenenin düzenini etkileyeceğinden o çeneye en perifer dişlerden başlayarak braket ve diş teli takılmalıdır. Çoğu zaman  aynı çenede olmak kaydı ile tek diş veya daha fazla diş olması diş teli hesaplamasında sonucu etkilememektedir. Çoğunlukla Tek çene diş teli fiyatları 2500-5000 tl aralığında, çift çene diş teli ise 4500-7500tl aralığındadır.

    

Diş çarpıklık miktarı çok fazla ise, dişlerin olması gerekenden daha eğik , daha yukarıda olması , fazla veya eksik dişleri olması, standart yerinde çok uzaklaşmış dişler var ise fiyat değişebilmektedir.  Bazen yıllar önce çekilmiş bir diş ya da yirmi yaş dişlerin çıkıp diğer dişlere bası yapması  , fazladan çıkan dişin diğer dişleri sıkıştırması bu sonuçları doğurabilmektedir. 

 

Ayrıca dişler arası çok ayrık ise diş teli fiyatları tedavi süresinin uzaması ve işlem sayısının artması nedeniyle artmaktadır.  Bazı vakalarda ayrıklık miktarı mevcut dişler ile fiziksel olarak kapatılamayacak gibi ise , diş teli tedavisinde bir dişlik boşluk bırakılır ve ortodontik tedavi bittikten sonra o boş yere implant ile diş eklenebilir. Diş teli hesaplamasında implant fiyatı ve uygulaması dahil edilmemektedir. İmplant hesaplaması için şu linke tıklayınız.

https://www.alpdent.net/ımplant--fiyat-hesaplama

 

 

Çenenin önde geride olması  dislokasyon miktarına bağlı olarak aslında çene cerrahisi endikasyonudur. Ancak hafif vakalarda diş teli ile çok büyük oranda düzeltilebilmektedir. 

Daha ağır vakalarda cerrahi tedavi olmak istemeyen hastalar ortodontik tedaviyi tercih edebilirler. Ancak sonuç %100 düzgün çene yapısını sağlamaz, ancak bir miktar düzelme hastayı tatmin edebilir ya da çene cerrahisi öncesi, ilk tedavi olarak diş teli tedavisini düşünebilir. Çene problemleri 24 aya kadar süren diş teli tedavisini gerektirir. Yapılan işlem sayısı ve malzeme değişimi daha fazla gerektiğinden maliyet ve efor artışı paralel olarak diş teli fiyat artışını sağlar. Diş teli hesaplamasında tahmin edilmesi zor olan veriler ancak muayene sonucu fiyat olarak belirlenebilir. 

 

 

 

Çene, damak darlığı gibi sorunlarda ilk planda uygulanması gereken tedavi çene cerrahisi olmalıdır. Yine de bir miktar düzelme olması için diş teli uygulanabilir. 

 

 

Tek çene veya çift çene tedavilerini her ne kadar hasta belirlemeyi tercih etse dahi, optimal çiğneme sağlanması, estetik gülümseme tasarlanması, üst çenenin bir miktar önde olması gerekliliği , gummy smile diş yapısının düzeltilmesi gibi faktörler daha teknik konular olduğu için ortodonti uzmanı -hasta planlamasıyla en güzel sonuca ulaşmalıdır. 

 

Görüldüğü üzere diş teli hesaplamasını bir çok faktör belirlemektedir. Unutulmaması gereken diğer bir nokta ise bu işi yapacak ehil uzmanların seçilmesidir. Öncesi -sonrası resimleri inceleyip, ortodonti uzmanının planlaması değerlendirip daha doğru kararlar verebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 


Share:


Yorum Bırakın
30 Yorum

Etiketler: TÜRK DİŞ TABİBLERİ DİŞ TELİ FİYATLARI DİS TELİ FİYATLARI DİŞ TELİ ÜCRETİ HESAPLAMA ŞEFFAF DİŞ TELİ ÜCRETİ AYRIK DİŞ TELİ FİYATI ÇENE ÖNDE FİYATI
...

Deniz · 12 Oca 2019

Merhaba , ben 25 yaşındayım. Üst çenem önde ve ön dişlerimde dişleklik var. Alttan ve üstten 2 şer diş çekilerek tel takılması gerektiği söylendi. Tedavi süresi ve fiyatı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar, diş teli 18 ay kadar dişlerinizde kalır ve diş teli ücreti ,çene geriliğinden dolayı 6000-6500tl civarıdır. 18 ayda ödersiniz. Çene geriliği fazla değil ise büyük ölçüde diş teli ile 18-20 ayda düzelme sağlanır. Yoksa tercihiniz çene ameliyatı olmalıdır. Tüm diş teli tedavi ücreti 6000-6500tl civarıdır. 20 ayda ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

kerem · 05 Oca 2019

benim soruma cevap verdiniz çok teşekkürler fakat bir sorum daha var ben önce diş teli takıp ortodonti tedavi olmayı düşünüyorum zaten bu süre ne kadar olur ve sizin dediğiniz diş teli tedavisinin süreleri ne kadar fark ediyor ha bide sizin önerdiğiniz ameliyat kadar etkili olabilir mi ki

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba , çene problemlerinde ilk seçenek sorunun ağırlığına bağlı değişir. Ancak iş teli ile tedavi olursanız ameliyat gerekliliği sizin estetik kaygınız doğrultusunda tartışılır hale gelebilir. Tedavi süresi ise 18-20 ay kadar olabilir.

...

Uğur dağ · 04 Oca 2019

Merhaba ben Askerim Üst dişlerim yamuk biri diğerinin üstüne binmiş asker oldugum için herhangi bir fiyat degisikliligi oluyormu veya devlet karsiliyomi

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, Askeri hastaneler uzun süreli olan tedavileri karşılamadığını biliyoruz. Özellikle diş teli tedavisi gibi. Ancak asker olduğunuz için gereken indirimleri yapmak için elimizden geleni yaparız. Öyle ki sonuçları başarılı , en ucuz ve taksitli tedaviyi kliniğimiz yapmaktadır. Diş teli tedaviniz 14-16 ay sürer ve diş teli ücretiniz 3000-3500tl civarıdır. 16 ay taksitle ödersiniz.

...

kerem · 03 Oca 2019

ben 18 yasındayım dişlerimden iki tanesi birbirine biraz uzak ve alt çenem önde

64x64

Alpdent Dental Group ·

ALt çenenin önde olması bazen diş teli tedavisi ile birlikte ortognatik cerrahi gerektirebilir. YAlnız hem çok maliyetli hem riskli hemde çok zahmetli bir tedavi olduğu için mecbur kalmadıkça ameliyat önermiyor ve sadece diş teli ile tedavi etmeyi hedefliyoruz. Sizin dişleriniz için sadece diş teli tedavisinin ne kadar yeterli olacağını değerlendirebilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte  karar vermek için  için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50  -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ezgi · 29 Ara 2018

Merhaba üst çenemdeki ön dişimin sadece bi tanesi diğerinin üzerine doğru orta derece bi yamukluk var doktor başka hiçbir sorunun olmadığını söyledi tek çeneye taktırsam fiyat kaç olur ortalama ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tedaviniz 12 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 3000-3500tl civarıdır. 12 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Esra · 26 Ara 2018

Merhaba ben dün devlet hastanesinde dış doktorna gittim bende derin kapanış bozukluğu olduğuve diş teli takılması gerektiğini söyledi .sizden fiyat alabilirsiniz. Birde dişlerime kaplama üst çene kaplama yaptıracağım .Tel tedavisi kaplamada önceki olması lazım nasıl bir yol izlemeliyim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Dİşleriniz üzerine braket yapıştırılması gerektiğinden kaplama çok gerekli değil ise tel tedavisinden sonra yapılmalıdır. Derin kapanış tedavisi 18-20 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise alt üst çene olacağından 6500-7500tl kadar olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

D · 25 Ara 2018

Merhaba 23 yaşındayım alt çene kesici dişlerim ve yan kesici dişlerimde çarpıklık var üst çene sağ köpek dişim biraz önde tahmini fiyat aralığı nedir

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba kliniğimizde çift çene diş teli ücretleri dişlerdeki konum bozukluğunun durumuna bağlı olarak 4.500-6.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cahit özer · 23 Ara 2018

Merhaba , üst kesici dişlerimden bir tanesi eksik . Ikı köpek disim arasında 3 diş var . Tel takablirmiyim . Fiyat ne olur ortalama . Suresi ne kadar olur . Sadece üst kesici dişlerim den 1 tanesi eksik olduğu için 3 dis arasında açıklık var alt çenede sikintim yok

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba benzer vakalarda eksik olan dişin yerini diş teli tedavisi ile hazırladıktan sonra implant tedavisi ile yerine koyuyoruz. Böylece eksik dişiniz olmadan simetrik ve estetik bir gülüşe sahip oluyorsunuz. Eğer alt dişlerinizde problem yok ise tek çene diş teli tedavisi yeterli olacaktır. Kliniğimizde tek çene diş teli fiyatları 2.500-3.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Esra · 23 Ara 2018

Merhabalar alt dişimde pek göze batıcak bozukluk yok sadece üst dişimde çarpıklık var sadece üst dişime tel taktırabilirmiyim acaba

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tabii takılabilir. Ancak alt dişlerinizde bozulmalar devam ederse sonra alt dişlere de sizin kararınızla diş teli takılabilir.

...

ömer eser · 22 Ara 2018

merhaba. alt çenem önde ve ameliyat olmam gerekiyor öncesinde ortodonti tedavisi var tahmini ücretler ne kadar olur.tel tedavisi ne kadar sürer.24 yaşındayım.teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba önerimiz tek çarenizin çene ameliyatı olmanız gerektiğini emin olmadan ortognatik cerrahili bir tedavi planlamasını değerlendirmeyin. Çünkü bu tedavi yöntemi çok zahmetli daha riskli ve daha pahalı bir tedavi yöntemidir. Kliniğimizde birçok kliniğin ameliyat endikasyonu koyduğu vakalar çene ameliyatına gerek kalmaksızın tedavi ediliyor. kliniğimizde Benzer vakaların öncesi sonrası sonuçlarını inceleyerek tedavi başarısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Zehra · 20 Ara 2018

Merhaba on dişlerimde 2 3 tane bozukluk ve alt dişlerimde 5 tane bozuk dışım var ne kadar sürer ve fiyat aralığı soylermisiniz

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, her 2 çenedeki bozukluklar 12-14ay sürede düzelir, diş teli fiyatı ise 5000-5500tl civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

feyza · 08 Ara 2018

yaklaşık bir yıl önce diş tellerim çıktı fakat plağımı takmadığım için üst dişlerim bozuldu öndeki dört dişim özellikle onun dışında arka dişlerimin araları açıldı tekrar tel takarsam (normal metal diş teli) kaç ay sürer ve fiyat ne kadar olur teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba tedaviniz 12 ay kadar sürer ve ortalama 3500tl ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ferhan Kaya · 08 Ara 2018

Merhabalar.. Benim üst kesici dişlerimden birisi yamuk. Alt tarafta da azı dişlerimden biri yamuk. Sadece üst çeneye tel yaktırmak istesem ne kadar olur? Hem alt hem üst çene ne kadar olur? İyi günler dilerim..

64x64

Alpdent Dental Group ·

Üst çene fiyatı 3500-4000tl ve alt üst çene fiyatı ise 5000-6000tl civarıdır. Tedavi süreniz taksit sayısını belirler. https://www.alpdent.net/dis-teli-fiyat-hesaplama Bu linkten Diş teli fiyatlarını kendiniz istediğiniz özelliklere ve diş probleminizi seçerek hesaplayabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Umut TUÇ · 04 Ara 2018

24 yaşındayım dişlerim çarpık önlerde sararmalar var çıkamayan 20 lik diş var çürük var 3 tane dişlerde açılmalar veya soyulmalar var beni ne kadar ücretle kurtarabilirsiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba öncelikle kliniğimizin uzmanlığı diş teli tedavisi ve implant tedavisi üzerinedir. Söylediğiniz işlemler için hastalarımızı ortak çalıştığımız başka kliniklere yönlendiriyoruz. Bu sebeple şikayetlerinizle ilgili siye tahmini bir fiyatlandırma maalesef yapamıyoruz.

...

Hilal Kaplan · 29 Kas 2018

Merhaba, benim üst dişlerimden biri geride acaba bunun için sadece üst çeneye tel taktırsam ne kadar sürer ve fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tedaviniz 12 ay kadar sürer ve diş teli fiyatı 3000tl civarıdır. https://www.alpdent.net/dis-teli-fiyat-hesaplama Bu linkten Diş teli fiyatlarını kendiniz istediğiniz özelliklere ve diş probleminizi seçerek hesaplayabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Çağan · 26 Kas 2018

Ön dişlerimde çarpıklık var 14 yaşındayım fiyat aralığı ne kadar olabilir

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tek çenede çarpıklı var ise tedaviniz genç yaşınızdan dolayı 12-13ay sürer, diş teli fiyatı ise 3500tl civarıdır. 13 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sinem Yörül · 20 Kas 2018

Merhaba ben tel taktırmak istiyorum yaşım 18 Üst damakta diş çıktı köpek dişi ancak köpek dişinin gelmesi gereken yer çok dar olduğu için orada çıktı alt dişim de geriye gitmiş fiyat ve tedavi süresi ben kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba kliniğimizde diş teli fiyatları dişlerdeki bozukluğun miktarına bağlı olarak 5.000-6.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Saliha Taşkın · 11 Kas 2018

19 yaşındayım sol üst köpek dişim üstte, diğerleri düzgün. Alt çenemde de ön dişlerim biraz sıkışık. Tel taktırmak istiyorum bir tane porselen diş 3,4 tanede dolgum var. Tel taktırmak için bir engel mi porselen diş ya da dolgular, bir de ne kadar tutar ücret?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Porselen dişler diş teline engel değildir. O durumda farklı tür braket kullanılır. Alt ve üst çene diş tel takılır ve diş teli fiyatı 5000-6000tl bandındadır. Tedavinizin yaklaşık 15-16 ay süreceği düşünüldüğünde 16 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Mira · 05 Kas 2018

Ön 2 dişim birbirine çap ve yandaki iki dişim de üsten çıktı alt dişlerinde çok sorun yok ama bir dişim biraz çap sizce ücret ve tedavi süresi ne kadar sürer

64x64

Alpdent Dental Group ·

alt ve üst çene yaptırmak isterseniz fiyatı 5000-5500tl civarı tutar. 14-16 ayda dişleriniz düzelir. 16 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Özge kara · 05 Kas 2018

Dişlerim çarpık üst çenem maliyeti ne kadardır bu arada 14 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tek çene orta halli bir çarpıklık var ise 3000-3500tl civarıdır. Tedaviniz 15 ay sürse 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Melda Ünal · 04 Kas 2018

Merhaba benim ön dişlerimden biri çıkık ve alt dişlerim ise biraz eğriler bunun için diş teli fiyatları ne kadar? Bu arada 14 yaşındayım.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Her 2 çeneye diş teli takılır, diş teli tedavi süresi 14 yaştan dolayı 12-13ay kadar sürer. 5000-5500 diş teli fiyatı olabilir. 13 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Melis · 22 Eki 2018

Benim üstte damaktan çıkmış bir dişim var ve ucu sivri bir iş altta ise sadece iki dişim çarpaşık fiyatı ve tedavi süreci nedir öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group ·

dişin ucunun sivri olması kısa sürede çözebilecek bir sorundur. eğer alttaki diğer dişlerin arasına girebilecek ise törpülenir ve diş teli takılır. yoksa çekilip yine diş teli takılır. Tedavide alt ve üst çene diş teli takılmalıdır. Tedavi süreniz 13-14 aydır. Diş teli tedavi ücreti 5000-6000tl civarıdır. 14 taksite bölebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mehmet kaya · 16 Eki 2018

merhaba beni dişler hem alt çene hem üst çene bozuk dişleklik var üst çene alt çenenin baya ilersinde öndeki üst 2 dişin yanında bir diş arkada çıktı sizce hangi tedaviyi önerirsiniz ne kadar sürer plak ve diş teli ilgili bilgi verebilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group ·

Dişlerdeki dişleklik dediğiniz durum diş teli ile 15-16 ayda düzelir. Ancak çenenin ileride olması tamamen diş teli ile düzelmeyebilir. Şeffaf plak tedavisi etkinliği sınırlıdır. Dişlere yeterince basınç uygulayamaz. Yerine görünmez diş teli uygulanabilir. Önce muayene olmanız şarttır. Tahmini diş teli fiyatı çene geriliği de dikkate alınır ve metal diş teli takılır ise ise 6000-7000tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Emine · 14 Eki 2018

Merhaba öncelikle ön dişlerimden biri diğerine göre biraz çıkık tek sorunum bu 14 yaşındayım ne kadar ücret ödemem gerekir tahminen

64x64

Alpdent Dental Group ·

12 ay sürecek tedavinizde 12 ay süre ile ödeme yapabilirsiniz diş teli fiyatınız ise 3000tl civarıdır.

...

Emine · 14 Eki 2018

Merhaba ön iki dişimden biri diğerine göre daha önde ve çıkık alt dişlerimden ise 3 4 tanesi düz değil ama o hiç sıkıntı değil 14 yaşındayım ve sadece üst çeneye tel takma gibi bişey var sanırım lütfen biraz bilgilendirir mısınız?

64x64

Alpdent Dental Group ·

12 ay sürede üstteki çıkık dişiniz yerine gelir ve sadece üst çeneye diş teli takıldığında fiyat 3000-3500tl civarıdır. 12 ayda ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ecem · 07 Eki 2018

Merhaba sadece üst 6 dişe tel takımı olabiliyor mu? Yaşım 20. Oluyorsa tahmini ücret nedir?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba tel tedavisi minimum üst 12 diş uygulanır. Eğer sadece üst 6 dişinize uygulanırsa gülümseme tarımımı ve pozitif gülme hattı oluşturulamaz. Diş teli fiyatları ise tek çeneye uygulandığında bozukluğun miktarına ve tedavi süresine bağlı olararak 2.500-3.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

berna okçu · 06 Eki 2018

merhaba üstte 4 dişim altta da iki dişim aralıklı tel taksam yaklaşık ne kadar ücret öderim yaşım 17

64x64

Alpdent Dental Group ·

Alt ve üst çene tel takılıp , yaklaşık 13-15 aylık bir tedavi olmalısınız. Tedavi ücreti yaklaşık 4500-5500tl civarıdır. 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve dikbaş · 30 Eyl 2018

15 yaşındayım üstte sadece 1 dişimde eğrilik var fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group ·

12 ay kadar diş tedaviniz sürer ve diş teli fiyatı 3000tl civarıdır. 12 taksitle ödersiniz.

...

Tuğba yıldırım · 29 Eyl 2018

Merhaba ben 15 yaşındayım üst çene alt çeneden biraz ilerde duruyor dişlerimde eğrilik yok bunun için telmi takilmali bilgi verebilir misiniz ve fiyatları ne olur

64x64

Alpdent Dental Group ·

Çene problemlerinde diş teli tam düzelmeyi değil de %80-90 sık düzelmeye kadar başarı sağlayabilir. Bu nedenle muayene olmanız gereklidir. Ancak tedavi süresi 18 ay ve diş teli fiyatı alt üst çene 6000-6500 tl civarı olabilir. fiyat farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Büşra Aktaş · 25 Eyl 2018

Merhaba.Ben 18 yaşındayım ve üst dişlerimde bozukluk var tel taktırmak istiyorum tahmini olarak ödemem gereken ücret ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba , Üst çeneye diş teli takılır. Diş teli tedavi süreniz 12-13 ay kadardır. Diş teli fiyatınız ise 3000-3500tl civarıdır. 13-14 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

115