loader
Bu hesaplamalarda Türk Diş Hekimleri Birliği nin belirlediği fiyatlar baz alınmıştır.Tahmini fiyat aralığı verilmiştir.Net Fiyat için lütfen Ücretsiz Muayene Randevusu alınız.
1350 - 1850 tl

İMPLANT FİYATLARI

İmplant Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İmplant fiyatı hesaplama için tıklayın

 

İmplant fiyatları 2019 yılında döviz artışı ile birlikte maliyet artmış ve fiyatlarda ve Türk diş hekimleri birliğinin belirlediği rakamlarda %20-25 arası yükselme meydana gelmiştir.  Hesaplama kriterleri buna göre güncellenmiştir. 

Bu başlık altında implant için kullanılacak malzemenin, hizmet garanti süresinin, cerrahi ekibin yeterliliğinin, kullanılacak protez çeşidinin ve tabii ki implant tedavisi için hekim veya hasta tarafından tercih edilecek yöntemlerin implant fiyatlarını etkileyen faktörler olduğu işlenecektir.

 • Kullanılan İmplant Vidasının Markası

  Dental implant sektöründeki rekabet sebebiyle piyasada 500 den fazla implant üretici firma mevcuttur. Bunların içerisinde İsveç, Almanya ve Amerika’da üretilen A Plus markalar olduğu gibi Çin, Kore ve Pakistan gibi ülkelerde üretilen çok hesaplı çok ucuz markalar da vardır.

 • Yapılan İmplant Tedavisinin Klinik Tarafından Belirlenen Garanti Süresi

  Ulaşılabilir garanti süresi vaad eden klinikler ilerleyen dönemde sıkıntı yaşamamak için genellikle uzun dönem garanti verebilecekleri kaliteli tedavi yöntemlerini tercih ederler. Bu da tedavi maliyetini arttırabilir. Bunun tam tersine günü kurtarmaya yönelik çalışan klinikler ise tedavi maliyetini düşürmek esaslı farklı arayış içerisine girebilirler bu da maliyeti ve garanti süresini azaltır. Bu sebeple implant yaptıracağınız kliniği tercih ederken güvenebileceğiniz bir kliniği tercih etmenizi öneririz.

 • İmplant Tedavisini Uygulayan Cerrahi Ekibin Profesyonelliği, Tecrübesi ve Eğitim Düzeyi

  İmplant tedavisi sırasında en uygun cerrahi prosedürün uygulanabilmesi için tedavinin profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

 • Uygulanan İmplant Vidalarının Üzerine Yapılması Planlanan Protez Çeşidi

  İmplant üstü protezler implant tedavisinin başarısını etkileyen en önemli faktörlerdir. Doğru bir protez seçimi yapılmadığında implant vidalarının ömrü kısalır. İmplant üstü protezler porselen kaplama, zirkonyum kaplama, sabit protez, hareketli protez, vidalı protez, yapıştırmalı protez gibi birçok çeşitliliğe sahiptir. Hangi protez çeşidinin tercih edildiği implant fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Burada önemli olan ucuz-pahalı kriterine bağlı kalmksızın doğru endikasyonun belirlenip doğru protez çeşidinin tercih edilmesidir.

 • İmplant Tedavisi İçin Uygulanacak Yöntemlerin Tercihi

  İmplant tedavisi cerrahi aşama ve protez yapım aşaması olmak üzere iki aşamadan oluşur. Bu her iki aşama için tercih edilebilecek yöntemlerden bahsedeceğiz.

  Cerrahi Aşama

  Tek aşamalı cerrahi ve çift aşamalı cerrahi olmak üzere iki farklı yöntemle uygulanabilir.

  • Çift Aşamalı Cerrahi

   Birinci aşamada implant vidası yerleştirlir. İmplantın çene kemiğiyle birleşmesi için geçen süre içerisinde üzeri tamamen kapalıdır. Bu süre tamamlandığında cerrahinin ikinci aşaması uygulanır. Ve basit bir cerrahi ile üzeri açılarak görünür hale getirilir. Bu yöntemin avantajı, iyileşme döneminde implantın üzeri tamamen kapalı olduğu için enfeksiyon riski çok azdır. Dezavantajı ise ikinci bir cerrahi aşama gerektirmektesidir.

  • Tek Aşamalı Cerrahi

   Tek aşamalı cerrahide ise implant yerleştirildiğinde üzeri tamamen kapatılmaz ve dışarıdan bakıldığında görünür. Bu yöntemin avantajı, tek implant tedavisinin tek bir cerrahi işlemle yapılmasıdır. Dezavantajı ise implantın iyileşme döneminde üzerinin açık olması sebebiyle enfeksiyon riskinin daha fazla olmasıdır.

  Protez Yapım Aşaması

  Protez yapım aşamasında erken yükeleme ve geç yükleme isimleri ile tabir edilen iki farklı yöntem uygulanabilir.

  • Erken Yükleme

   İmplant cerrahisinden hemen sonra ölçü alınıp üç gün içerisinde dişlerin takıldığı yöntemdir. Bu yöntemde, yerleştirilen implantlar iyileşirken hasta aynı zamanda dişlerini kullanabilir. Bu yöntemin avantajı, implant tedavisinin uygulanabileceği en hızlı yöntem olmasıdır. Dezavantajı ise iyileşme sürecinde olan implant vidalarının üzerine gelen çiğneme basıncı implantların sağlıklı iyileşmesine engel olabilir. Yalnız doğru endikasyon seçildiğinde bu risk yok denecek kadar azdır.

  • Geç Yükleme

   Protez yapımından önce yerleştirilen implant vidalarının tamamen iyileşmesi için üst çenede en az 3 ay, alt çenede ise en az 2 ay beklenen yöntemdir. Bu yöntemin avantajı, iyileşme sürecinde implantların kendi hallerine bırakılması sebebiyle iyileşmenin çok daha sağlıklı olmasıdır. Dezavantajı ise implant uygulanan hastamızın iki üç ay dişsiz kalmasıdır. Bu süreç geçici diş yapılarak daha konforlu hale getirilebilir.

İmplant Ücretini SGK Karşılar mı?

İmplant tedavisi, özel bir klinikte değil de devlet hastanelerinde yapılsa dahi ücretli uygulanan bir tedavidir.

İmplant Tedavisi Yaptıranlar İmplant Tedavisi ve Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyor?

İmplant tedavisi tamamlanan hastalarımıza, tedavilerinin üzerinden bir süre geçtikten sonra implant tedavisi ve implant fiyatları hakkındaki görüşlerini sorduk. Umuyoruz ki bu tecrübeler implant tedavisi yaptırmayı düşünen hastalarımıza yardımcı olur.

 

 • Belli bir yaştan sonra tüm sağlık problemleri gibi diş sıkıntıları da çok fazla yaşanıyor. 50 sinden sonra artık diş ağrısı, kırılmalar ve yemekleri boş olan damakta gezindirmek beni bezdirdi. İnterneti pek kullanmıyorum, ancak yiğenim Şişli’de bir yer hakkında düzgün yazılar okumuş. Bana da adresini verdi, gittim. Diş vidalama yöndemi varmış onu önerdiler, videosunu izledim muayenehanede. imlantın faydaları, protezden daha fazla olduğunu gösteriyordu. Kendi dişlerin gibi oluyormuş. Garanti de verdiler, sizin yaşınızda tutmasa bile ücretsiz değiştiriyoruz dediler. Fiyatı da 2 sene önce 1000 liraydı, (geçen uğradığımda yorum yazarsanız memnun oluruz demişlerdi ,bnde yazayım dedim. ) Uzman olduğu belli ve güleryüzlü konuşkan bir diş doktoru 10 dk da bitirdi 2 tane dişimi. Çok dişim olmadığı için diğer diş tedavilerimi sonra yaptırmak gerekti , çünkü imlant vidası dişleri 2 ayda iyileşiyormuş. 2-3 ay sonra gittim üstüne kaplama yaptırdık, Bu arada diğer 3 dişime de imlant yaptırdım. 5 dişim tamamen diğer dişlerimden ayrı değil, aynı kendi dişim gibi. Arkadaşlara ve doktorlarıma çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Yerin adı alpdent.

  Selami Y. 57 yaş
 • Merhaba, ben Betül, mühendis olarak kamuda çalışıyorum, genç yaşta dişlerim kötü görünüyor. Eksik dişlerim fazla, zamanında belki boş yere çektirdim. Ailem çocukken diş doktoru olmadığını yeni öğrendiğim teknisyene götürürlerdi. Bazen kokuda oluyor, 1-2 protez yaptırmıştım, onlarda sallanıyor ara ara. İnternetten sürekli dişçi aradım. Korkarak ve daha uygun fiyata. Alpdent Dental Group sitesine rastladım, araştırdım yorumları okudum, doğrusu biraz güven verici idi, endişelerim olsa da telefonla aradım ve bana randevu verdiler. Gittim ilk muayene sonrası eksik dişler için en uygun seçeneğin implant diş olacağını söylediler. Onlardan sadece çok fazla ağrımamasını istedim ve uzun sürmeyecek bir tedavi programı söyledim. Sağ olsun ellerinden geleni yaptılar. implant fiyatları oldukça pahalı idi, buna rağmen bütçeme uygun bir ödeme çıkardılar, kredi kartımla da 12 ye böldürdüm, böylelikle implant fiyatları taksitle ödeme imkânım oldu. Borcu bitmek üzere, dişlerimde hayal edemeyeceğim gibi, ısrarla tavsiye ederim, çünkü ne kadar zor bir durum olduğunu inanın yaşayan olarak biliyorum.

  Betül Ç. 33 yaş.
 • Gülmekten de hoşlanıyorum ama dünya tersine derler ya, eksik dişlerim ve 2 dişimde az miktar yamukluk gülerken beni ikileme düşürüyordu. Eşimde doktor araştırıyordu bende alt kat komşumun annesinin dişlerini takip ediyordum. Bir kliniğe tedaviye gidiyordu, ama dişleri çok kötüydü önde 3-4 diş anca kalmıştı.4-5 ay sonra tekrar teyzeyi gördüm, çok şaşırdığımı itiraf edeyim. Sanki 10 yaş gençleşmiş ve konuşması da sesi de gençleşmişti. Peltek konuşmuyordu. Dişleri benimkilerden kat kat iyi olmuştu. Mecidiyeköy’de Alpdent diye bir yere gidiyorlarmış. Övdüler orayı ama zaten gördüğüm değişiklik övgüye gerek bırakmadı. Randevu aldım ve gittim. Fiyatı çok uygundu, 4 diş yapıldı üstüne araştırıp karar verdiğim zirkonyum kaplama yapıldı. Neden o kadar süre beklemişim çok üzüldüm sonradan . Tüm gayretleri ve Güleryüzleri çin Alpdent ekibine teşekkür ediyorum .

  Asiye G. 38yaş

İmplant Fiyatları Neye Göre Hesaplanır ?

 

            Bugünlerde diş deyince aklımıza gelen en estetik ve en sağlıklı çözüm implant. Peki, implant fiyatları bizim sandığımız kadar yüksek mi? Bu konuda doğru bilgileri nasıl edinebiliriz, implant fiyatları 2019 listesi nasıl? 

 

 İmplant Fiyat Hesaplama Nasıl Yapılır? 

 

            İhtiyaç duyduğumuz diş tedavisi için implant fiyat hesaplama seçenekleri değişkendir. İmplant öyle gelişigüzel her eksik dişimiz için uygulanması gereken bir tedavi değil. Bazen köprü ya da kaplama seçenekleri için 5 eksik dişimizi tamamlayacak 2 ya da 3 implantta yeterli olabiliyor. Bu yüzden implant fiyatları tahmin ettiğimizden çok daha düşük ve uygun olabiliyor. 

 

            İmplant piyasasında rekabet üst düzeyde. 500'den fazla üreticinin hizmet verdiği piyasa da implant fiyat hesaplama konusu değişiklik arz edebiliyor. Bu nedenle Almanya, Amerika gibi en üst kalite üretim yapılan ülkeler ile Çin, Pakistan gibi kalitesi nispeten daha düşük olan ancak fiyatı ucuz implantlara rastlamak da mümkün. Yani implant fiyat hesaplama işini etkileyen ana etken üretim kalitesi oluyor. 

            En gelişmiş diş tedavi yöntemleri arasında bulunan implant; sunduğu kalıcı çözümlerle, hem daha etkin bir tedavi yöntemidir hem de en çok talep görmektedir. Bu nedenle implant fiyatları veya implant fiyatları 2019 en çok merak edilen konulardan birisidir. Diğer tedavi yöntemleriyle karşılaştırıldığında, implant fiyatları maliyeti daha yüksek gibi görünse de, uzun süreli ve kalıcı olması gibi avantajları göz önüne alındığında; bu maliyeti kat ve kat karşıladığı bir gerçektir. Buna bir örnek vermek gerekirse; bir dolu işleminin bir süre sonra yenilenmesi gerekebilir ya da dolgu yapılsa bile aynı dişte farklı noktalarda yeni çürükler oluşabilir.

 

 İmplant Tedavisinin Esas Amacı Nedir?

 

            Diş canlıdır ve yapısı özelliklerine göre bir takım hasarlara uğrayabilir. Tedavi edilse de, geçen süre içinde aşınması, kırılması, direncini kaybetmesi ve benzer sorunlarını yineleme olasılığı devam edebilmektedir. İmplant tedavisinde ise; sorunları kalıcı olarak gideren ve gerçek bir dişin fonksiyonlarını yerine getiren protez diş takma işlemi uygulanır.

 Maliyet ve implant fiyat hesaplama konusunu daha iyi açıklamak için; implant tedavi sürecine kısaca değinmek gerek yararlı olacaktır.

 

İmplant Tedavisi ve Süreci

 

            İmplant tedavisi için uygulanan yöntem; protez dişlerin çene kemiğine monte edilmesi şeklinde özetlenebilir. Temeli oluşturan implant vidalarının çeneye yerleştirilmesiyle başlayan süreç, hastanın diş etlerindeki toparlanma hızına göre değişebilir. Son aşamada ise; protez dişlerin bu vidalara monte edilmesiyle tedavi tamamlanır.

 

            Diş tedavisi, implant fiyatları 2019 ve implant fiyat hesaplama noktasında; işçilik dışında kullanılan ekipman ve malzemelerin oldukça farklılık gösterdiği unutulmamalıdır. Özellikle implant gibi uygulamalarda; kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanımı bir zorunluluktur. Bu malzemelerin ithal ve maliyetlerinin yüksek olması; implant fiyatları 2019ve implant fiyat hesaplama için de direkt etkileyici faktörler arasındadır.

 

 İmplant Tedavisinde Fiyatlama

 

            İmplant tedavisinin özelliği gereği; maliyet, standart bir dolgu fiyatı belirler gibi oluşturulamaz. Pek çok ve kişiden kişiye değişkeni olan implant fiyatları ve implant fiyat hesaplama yöntemi tamamen kişiye özeldir. Bu maliyeti oluşturan etkenleri sıralamak gerekirse;

 

 • Kişinin tedavisinde kullanılacak malzemeler ve özellikleri; yerli ya da ithal ürün olması gibi.

 • Kişinin çene kemikleri, implant tedavisi için yeteri dayanıklılıkta değilse, güçlendirme operasyonunun yapılıp yapılmayacağı gibi kişiye özel durumların olması.

 • Tedavinin süresi.

 • İmplant tedavisinin uygulanacağı diş sayısı.

 • Tedaviye başlama sonrası da fark edilebilecek sorunların giderilmesi için yapılabilecek destek ya da ek tedaviler.

 

 

 Klinik Faktörü Çok Önemli 

 

            Fiyatı belirleyen önemli faktörlerden biri de uygulamanın gerçekleştirildiği klinik. Günlük çözüm sunan, garanti konusunu çok ciddiye almayan kliniklerimplant fiyatları konusunda makul görünebilir, ancak implant için garanti verilebilir süreyi uzun tutmak istiyor ve önemsiyorsanız bu konuda tedavi maliyeti biraz daha yüksek ancak kalıcı sonuçlar sunmayı taahhüt eden klinikleri tercih etmeniz son derece önemlidir. 

 

 İmplant İle Birlikte Uygulanacak Tedavi 

 

            Fiyat konusunda bir başka değişkende uygulanacak tedavi. Yani implant fiyat hesaplama sadece eksik bir diş için tek bir implant mı yoksa bir çok eksik diş için uygulanacak implant tedavisi ile porselen , zirkonyum kaplama, sabit protez, hareketli protez, vidalı protez mi uygulanacak? Bunların her biri hesaplama yaparken implant fiyatları 2019 için değişkenlik arz ediyor.

 

 Ortalama Fiyat Hesaplamasını Siz Yapmak İstemez misiniz? 

 

            İmplant uygulaması SGK tarafından karşılanmıyor. Sağlıklı bir gülümseyiş için ne kadar bütçe gereklidir diye merak edenler ve tahmini rakamları merak edenler implant fiyatları 2019 için www.alpdent.net sitesini ziyaret ederek kendi ihtiyaçlarını baz alarak hem implant hem de fiyat hesaplaması hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirler. 

 

 

Okumak İsteyebileceğiniz Diğer Makalelerimiz

İmplant nedir ve nasıl yapılır?


Share:


Yorum Bırakın
186 Yorum

Etiketler: implant fiyatları dolar artışı implant fiyatı euro artışı diş teli fiyatı implant maliyet implant garanti süresi implant fiyatı hesaplama
...

ÖMER KARAMAN · 10 Oca 2019

Merhabalar, daha evvel tel taktırmak için bir kliniğe başvurdum ancak daha sonra vazgeçtim bir dişim de eksik var şu anda tel ve implant tedavisi aynı anda yapılabilir mi ve impalant fiyatları ile tel fiyatları hakkında bilgi alabilmek ve ön muayene olabilmek için adresinizi paylaşır mısınız ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant tedavisi tel tedavisi bittikten sonra olmalıdır. Dİş teli tedavisi ne kadar sürer ise o kadar taksit yapılır. implantta 2 ayrı ödeme yapılabiliyor . Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Diş teli fiyatı için diş teli hesaplama linkimizi kullanabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız. Adres için şişli cevahir avm karşısı , büyükdere cd. no :21

...

GÜLER ALTIN · 07 Oca 2019

Merhabalar, implant fiyatları hakkında bilgi isteyecektim. Kaliteli ve ucuz olarak. İyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group ·

Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Eda Elif GÜZEL · 04 Oca 2019

Merhabalar, 30 yaşındayım şeker ve tansiyon hastalıklarım var ön iki dişimde artık ertelenemeyecek kadar kötü durumda sanırım. Köprü öneriyor tanıdıklarım ucuz diye ama sitenizde bir video filme denk gelmiştim önceleri implant ve köprü karşılaştırması olan ondan sonra kesin kararım implant yaptırmak oldu. Denizli' de ikamet ediyorum kliniğinizi okul müdürü bir arkadaşım önderdi çok ısrar etti bu sebeple geleceğim İstanbul' a implant fiyatları hakkında da pek bir fikrim yok. Sayfanızdaki hesaplama tablosuna baktım ancak bana nasıl bir uygulama yapılacağı hakkında bilgim olmadığı için size sormak istedim. Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar öncelikle şeker ve tansiyon hastalığınız kontrol altında ise implant uygulamasına engel değildir. İmplant uygulaması için ise istanbula 2 kere gelmeniz gerekiyor. Birinci gelişinizde implantlar yerleştiriliyor. 2: gelişinizde ise üzerine kaplaması takılıyor. 2 geliş arasında ise 2-3 ay olmasını öneriyoruz. Bir süre devam edecek  yeni yaptığımız bir indirimle  İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance   marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte  karar vermek için  için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50  -0 212 219 09 08) alınız.

...

Fatma Esendemir · 02 Oca 2019

Merhabalar görüştüğüm çene ameliyatı alnındaki uzman doktorlar neticesinde çift çene ameliyatı olmam öngörüldü ancak ameliyat öncesinde ortognatik tel takmam gerektiği söylenip anlaşmalı ortodontistlere yönlendirildim ama çok uç fiyatlarla karşılaşınca yaptığım araştırma sonucunda sayfanızı fiyat aralığınızı öğrendim peki bu bahsi geçen 'diş teli' kavramınızdan benim gibi ameliyat olacak hastalar için hazırlık teli olan ortagnatik tel ile eş değer mi? Eğer öyle ise görüşmeye gelip süreci ve ücretlendirmeyi öğrenmek isterim.Saygılar

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar; öncelikle tedavinizin ilerleyen sürecinde herhangi bir komplikasyonla karşılaşmanız durumunda muhatap bulabilmek adına diş teli tedavinizi ve çene ameliyatını aynı ekibe yaptırmanızı öneririz. Kliniğimizde ise ortognatik cerrahi uygulanacak hastaların hazırlık tellerini ameliyat olacakları yere yaptırmalarını öneriyoruz. Yalnız birçok ortognatik cerrahi önerilen hastalarımızı ameliyata gerek kalmaksızın sadece diş teli ile tedavi edebiliyoruz. Kliniğimize uğradığınızda ameliyata gerek kalmaksızın neler yapabiliriz ve sonucu ne kadar tatmin edici olur değerlendirebilir ve sizi ameliyat zahmetinden kurtarabiliriz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

bayram koç · 31 Ara 2018

Selamlar, daha evvel kliniğinizde iki dişime implant yaptırmıştım. O dişlerimden çok memnunum yalnız arka iki dişime daha implant gerekiyor artık. İmplant fiyatları iki yıl içerisinde değişiklik gösterdi mi ? Eski hastalarınıza indirim yapıyor musunuz ? kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar, Tekrar bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Kliniğimizde implant tedavisi için 4 yıldır aynı fiyatlar uygulanıyor. Bir süre devam edecek  yeni yaptığımız bir indirimle  İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance   marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 0532 582 4050-0212 219 09 08 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.  

...

Cenk Demir · 29 Ara 2018

Merhaba Doktor Bey yaklaşık 6-7 ay önce bir dişim kırılmıştı. O zaman dişimi çektirdim. Sonra implant yaptıracaktım fakat iş yoğunluğu sebebiyle bu zaman kadar yaptıramadım. Artık yaptırmam gerekiyor. Ancak yaptırmadığım süre zarfında yandaki dişlerimin boşluğa doğru kayma ihtamil olduğunu öğrendim. Eğer böyle bir kayma olduysa implant gerçeleşebilir mi ? Veya implant yapılabilmesi için kayan dişlere müdahele etmek gerekir mi? İmplantla birlikte yandaki dişlerin kaydığını düşünürsek yapılacak işlemlerin toplam tutarı ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, 6-7 ay içinde kayma oranı çok fazla olmamış olduğunu tahmin ediyoruz, yeterli boşluk var ise oraya implant yapılabilir. Kayan dişler oldu ve boşluğu çok fazla kapattı ise diş teli takılır 12 ay sonra implant yapılır. 3500tl civarı diş teli ücreti olur ve 12 taksitle ödersiniz.İmplant ise Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Yıldız Sevim · 28 Ara 2018

Merhabalar, daha önce kliniğinizi duymuştum ancak gelmek nasip olmadı. Tevafuk arkadaşım geçenlerde tel taktırmak için gelmiş anlata anlata bitiremedi ilginizden anlayışınızdan vs. bende gelmek istiyorum iki dişime implant yapılması gerekiyor. Fiyatları hakkında pek bilgim yok fiyat bilgisi rica edeceğim ve taksit yapıyor musunuz ? teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, Tel için tedavi süresi boyunca taksit yapıyoruz. İmplant ile ilgili olarak Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. İmplant ödemeleri 3 aylık sürede tamamlandığı ve vida maliyeti peşinen bizden alındığı için ödemenizi ancak 3 ay içinde kademeli olarak yapabilirsiniz.

...

Serhat Kaya · 26 Ara 2018

Meraba 35 yaşındayım. Bi dişime implat gerekli. Fakat bir yakınımda implant yaptırmıştı. Hekim implant yaparken bir hata yapmış bu yüzden birçok sıkıntı çekti. Bu yakınım sizi araştırmış ve size gelmemi tavsiye etti. Bende internet sayfanıza göz attım. İçimde hiçbir kuşku kalmadı. Bi dişime implat yaptırmak kaç para ediyor?

64x64

Alpdent Dental Group ·

merhaba Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Nurmine Bilgiç · 26 Ara 2018

Selamlar ben iki dişime implant yaptırmak istiyorum. Birkaç yerden fiyat aldım. Birbirine uzak rakamlar söylendi. Bu durumda beni tereddüte düşürdü. Araştıma yaparken sayfanıza rastladım ve müşterilerinizin sizden memnun olduğunu gördüm. Bu da beni rahatlattı. :) İki dişimin implant tedavi ücreti ne kadar olur ? Teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , toplam 4400tl İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz.2 diş için 2400tl. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

KADİR KARAMAN · 25 Ara 2018

Merhabalar, implant yaptırmak için herhangi bir yaş sınırlaması var mıdır ? Tansiyon hastalığı engel midir ? ve implant fiyatları ne kadardır ? Cevaplarsanız sevinirim, iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba implant tedavisisin 20 yaş altında büyüme ve gelişim devam ettiği için uygulanmasını önermiyoruz. Üst yaş sınırı ise yoktur. KONTROL ALTINDA OLAN Sistemik hastalıkların hiçbirisi implant uygulamasına engel değildir. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Sema gugul · 24 Ara 2018

Merhabalar dün arka azı dişime implant yaptırdım.Şişme ve ağrı var doktoruma ulaşamıyorum yardımcı olurmusunuz.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, şişme yüksek ihtimalle enfeksiyon habercisidir. İmplantın çevre dokularında oluşan enfeksiyonun şiddetine bağlı olarak ya temizlenmeli yada enfeksiyon temizliği ile birlikte implantta çıkarılmalıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Feride doganay · 24 Ara 2018

Merhabalar elim bir kaza sonuçu ön iki dışımı kırıldı.Yerine köprü tedavisi ile diş takıldı ama bek menün değilim sızlama yapıyor.implant yaptırmak istiyorum kaç tane implant yapmak gerekiyor ,süreç nasıl bide uzun ömürlü mü teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, öncelikle krilan dişlerinizin köklerinde problem olmadığı sürece sadece kaplamaları değiştirmeniz yeterli olacaktır istediğiniz sonuç için. Şayet kırık 2 dişinizin üzerine uygun kaplama yapılamayacaksa o zaman implant tedavisini düşünmelisiniz. 1 yada 2 implant gerekebilir. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Kader YILDIZ · 24 Ara 2018

Merhabalar, geçen sene dişlerime tel tedavisi önerilmişti ama pek mümkün olmadı. Şimdilerde hem tel hem de bir tane implanta ihtiyacım var. İmplant fiyatları aşağı yukarı belli piyasada ama kaliteli malzeme için güvenilir klinik zor bulunuyor. Sizinle tanışıp ön muayene olmak istiyorum, daha sonra güven sağlarsam tedaviye başlamak istiyorum hızlıca geç kaldım tedaviye haliyle

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar öncelikle yaklaşımınız için teşekkür ederiz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ilayda Kirman · 20 Ara 2018

Merhaba ust cenede on dislerim geride bunun icin tel takilacak fiyat ne kadar olur acaba asagi yukari?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar, tedaviniz 13-14ay sürer. Tek çene fiyatı ise ortalama 3500tl olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Selim Erdoğan · 20 Ara 2018

Merhaba , Sol köpek dişimin yanındaki dişim eksik implant yaptırmak istiyorum. Görünümünde sıkıntı olur mu ve implant fiyatları ne kadar?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, görünümde sorun olmayacaktır. Çünkü renk ve diğer yapısal özellikleri diğer dişlerle birebir aynı görünecektir. Zamanla normal dişlerden bile ayırmakta güçlük çekeceksiniz. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Şahin YILDIZ · 19 Ara 2018

Merhabalar, piyasada birçok şirket var implant fiyatları hakkında çeşitli fiyatlar veriyorlar ve makas çok fazla. Güvenilir bir klinikte işlerimi yaptırmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Mesleğinde çok iyi bir akademik implant uzmanı dişlerinizi yapacaktır. Fiyatlar ve kalite noktasında istediğinizi bulacağınızdan şüpheniz olmasın . Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mücahit_krtş@gmail.com · 19 Ara 2018

Merhaba iki dişime implant tedavisi uygulanması gerekmekte fakat kafama takılan birkaç soru var. İlk olarak yapılan implant kırılması çıkması düşmesi gibi şeyler olabilir mi? Bunların olmaması için dişimi korumam gerekir mi? Sert olan ürünleri tüketmem sorun olur mu ? Bunların dışında implant fiyat aralığınız hakkında bilgi verirmisiniz ? Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba doğru yapılan bir implantın kendi dişlerinizden farkı yoktur. Ve sakınmanız gereken dikkat etmeniz gereken bir durum yok. Kendi dişlerinizi kullanarak yiyebildiğiniz herseyini implant uygulamasından sonrada sakınmadan yiyebilirsiniz. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ela Sevimli · 17 Ara 2018

Merhabalar, iki tane dişim eksik, tansiyon ve şeker hastasıyım bu durumda implant yaptırmak mümkün olur mu ve implant fiyatları 2019 yılında değişiklik gösterecek mi? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar, hipertansiyon kontrol altında ise ve tansiyona bağlı kanama atakları yok ise implanta engel değildir. Diabet hastalarında yara iyileşmesi geç olabilir. Çok ağır bir diabetes mellitus hastası değilseniz, kan şekeri ölçümleriniz , insülin ve antidiabetik ilaçlarla belli sınırlarda ise implant yaptırabilirsiniz. İmplant fiyatlarını belirleyen en önemli faktör maliyet artışlarıdır. 2019 yılında artışın nedeni implant firmalarının implantları diş hekimlerine daha pahalı satmasına bağlı olacaktır. 2 diş için yerli implant 2400 toplam veya ithal implant 4400tl ye yaptırabilirsiniz.

...

Gürkan Sağlam · 16 Ara 2018

Merhaba, 2 klinikte implant muayanesine gittim ikiside farklı tedavi ve planlama söyledi. İmplant ihtiyacını neye göre belirliyorsunuz. İmplant fiyatlarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant sayısı dişler arasındaki boşluğa göre kararlaştırılır. ithal Bego marka implant 2200tl , implance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Kendi alanında en iyi kalite implantlar bunlardır . Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Seren Çelikel · 13 Ara 2018

Merhaba, 10 sene önce çekilen dişimin yerine inplant yaptırmak istiyorum. Ama bir kaç sorum olacak.Tedavi süresi ne kadar ? ,Sağlam mıdır? Kesici dişime yaptıracağım ,İmplant fiyatlarını öğrenenilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tedavi 3 aylık bir süreci kapsar, implant yerleştirme, iyileşme ve kaplama seçimi süreçleri . Bego marka ithal ve bilinen kaliteli ego marka implant 2200tl ve implance marka kaliteli yerli implant ise 1200 tl dir. Seçim yapıp ücretsiz muayene olabilirsiniz.

...

Kader DEMiR · 10 Ara 2018

Selamlar, diş teli taktırmayı düşünüyorum ancak bir tane de implant yaptırmam gerekiyor. Acaba önce hangisini yaptırmam gerekir. Muayene randevusu ücretli midir? İmplant ve diş teli fiyatlarınız hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Öncelikle muayenemiz ücretsizdir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) telefonlarında randevu alabilirsiniz. https://www.alpdent.net/ımplant--fiyat-hesaplama https://www.alpdent.net/dis-teli-fiyat-hesaplama Bu linklerden Diş teline implant fiyatlarını kendiniz istediğiniz özelliklere ve diş probleminizi seçerek hesaplayabilirsiniz.

...

Serhat Kayıkçı · 10 Ara 2018

Selamlar Diş yapımdaki bozukluk sebebiyle daha önce tedavi oldum dişlerim düzeldi ancak bir dişim çürüdü. Onun yerine implant yaptırmak istiyorum. Öncelikle implant fiyatlarınızı öğrenebilir miyim ve diş yapım bozulur mu?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Diş yapınız bozul ise önce diş teli tedavisi olmanızı öneririz. Ama implant diş yapısını bozmaz. Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır.

...

Emin Özbek · 09 Ara 2018

İmplant yaptırmayı düşündüğüm bir dişim var.Kaliteli olmasını istiyorum.İmplant fiyatıyla kalitenin alakası var mı?Yani yüksek fiyatlı olanı tercih etmek mi gerekir,kaliteyi nasıl anlarız?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Bir süre devam edecek yeni yaptığımız bir indirimle İthal bilinen alman malı Bego marka implant 2200tl , İmplance marka yerli implantı ise 1200tl ye yapıyoruz. Her ikiside kendi kategorisinde en iyi implantlardandır. Zİkrettiğimiz. Her iki implanta da en az 10 yıl ömür biçilmektedir. Yerli malı implance marka implant bir çok türk diş hekimince güvenle kullanılmaktadır.

...

Ayşe Boztemir · 08 Ara 2018

İnternet sitenizde çekimli diş teli tedavisi sonrası hastalarda oluşabilecek sorunlar ve yüz profilinin bozulmasına dair ünlü bir ortodontistin söylediklerini paylaşmışsınız. Benim sorunum tam da bu olduğu icin sitenizde bu bilgiyi yazan hekimden randevu istiyorum. Tellerim bir buçuk sene önce çıktı. Ancak çekimli tedavi uygulandığı için dişlerimin yeni şeklini beğenmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak yeni bir hekim arıyorum

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba kliniğimize birçok çekimli tedavi sonrası oluşan profil ve gülümseme tasarımı bozukluklarına sahip hastalar geliyor. Çekimli tedavi kararının başlangıçta yüz profilinin estetiği de düşünülerek verilmesi gerekir. Benzer vakalarda tekrar tel tedavisi ile estetik sonuçlar alıyoruz. Yalnız değilsiniz yani :) Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

KEVSER AK · 07 Ara 2018

Selamlar, 6 ay önce bir implant yaptırmıştım. Çok güzel oldu çevremde de bayağı beğenildi. Emre bey ve ekibi gerçekten işini güzel yapıyor. Çok teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Biz teşekkür ederiz

...

Gönül ARABACI · 04 Ara 2018

Selamlar, implant fiyatlarınız hakkında güncel bilgiye nereden ulaşabilirim. Ayrıca muayeneleriniz ücretli midir ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

merhabalar yerli implant 1200tl ithal marka Bego marka implant ise 1200tl dir.

...

Pelinsu Yıldız · 03 Ara 2018

Merhabalar, implant yaptırmak istiyorum ancak malzemeler arasında fiyat farkı oldukça fazla. Alt malzeme ile kaplama malzemesini farklı markalardan kullanmamız mümkün olur mu en düşük ama kaliteli implant fiyatları hangi aralıkta olur. Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Bego marka implant en kaliteli ithal implantlardandır. Fiyatı 2200tl veya implance marka yerli implant yine güzel sonuçlar veren yerli implanttır ve fiyatı 1200tl dir ve daha düşük fiyat veren başka yer olabileceğini düşünmüyoruz.

...

ZEHRA YILMAZ · 30 Kas 2018

Merhabalar, 17 yaşındayım dişlerimde yamukluk var bir tane de eksik dişim var acaba önce tel tedavisi mi olmalıyım yoksa implant yaptırdıktan sonra mı tel takılmalı, yardımcı olursanız sevinirim. İmplant ve tel fiyatlarıyla ilgili bilgi paylaşmanız mümkün ise onu da rica ediyorum. Ayrıca bu tedavilerin süreleri ne kadar oluyor, Antalya' dan geleceğim için önceden bilgim olsa iyi olur. Kolay gelsin.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba diş teli takılıp tedavi bittikten sonra boşluk kısma implant ya da köprü protez yapılabilir. Tedavi süreleri 12-16 ay civarı olmaktadır. Aylık kontroller şeklinde gelinebilir. https://www.alpdent.net/dis-teli-fiyat-hesaplama Bu linkten Diş teli fiyatlarını kendiniz istediğiniz özelliklere ve diş probleminizi seçerek hesaplayabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ERDEM YILDIZ · 26 Kas 2018

Merhabalar, 3 ay önce kliniğinizde 2 ön dişime implant yaptırmıştım. Artık insanlar arasında gülümseyebiliyorum bu konunda doktorum Emre bey e ve asistan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bana bu duyguyu yaşattığınız için size müteşekkirim. Ayrıca piyasaya göre implant fiyatları hem normal hem de taksitli ödeme beni çok rahatlattı. :) Herkese tavsiye ederim

64x64

Alpdent Dental Group ·

...

Zeynep ay · 25 Kas 2018

Alt on iki disim hafif carpip bunun icin tel tedavisi dusunuyorum ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba tek çene diş teli fiyatları kliniğimizde dişlerdeki bozukluğun durumuna bağlı olarak 2.500-3.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Burak KARAKUŞ · 22 Kas 2018

Selamlar, kliniğinizde iki sene önce ön dişlerimden birine implant yaptırmıştım. Diğer dişlerimde yamukluk var tel taktırmayı düşünüyorum implant olan dişime herhangi bir zararı olur mu ? ve fiyatlarınız nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar; tel tedavisi yaptırdığınız implanta zarar vermez. Yalnız tel tedaviniz bittiğinde implantınızın üzerindeki porselen dişi dişlerinizin yeni konumuna uygun olarak yeniden yaptırmalısınız.

...

EMRE KARAKURT · 19 Kas 2018

Merhabalar, daha önce ön düşlerimden birine implant yaptırmıştım çok memnun kaldım :) Elinize sağlık ter temiz bir işçilik oldu teşekkür ediyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

...

Salim Can · 18 Kas 2018

Merhabalar 21 yaşındayım,sağ köpek dişimin yanındaki dişim bir kaza sonucu kırıldı.implant için daha önce başka kliniklerle görüşme sağladım.Fakat hepsi farklı fiyat ve süreler verdiler dolayısıyla tedavi konusunda tereddütte kaldım. Sitenizi inceledim olumlu izlenim oluşturdu implant fiyatları ve süreç için bilgi verir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar, İmplant tedavisi için erken yükleme ve geç yükleme seçenekleri uygulanabilir. Erken yükleme dediğimiz yöntemde implant uygulamasından hemen sonra diş takılıyor. Geç yükleme dediğimiz uygulamada ise implant yapımından sonra üst çene için 3 aylık bekleme yani iyileşme süresinden sonra diş takımı sürecine geçiliyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

NEJLA GÜZEL · 16 Kas 2018

Selamlar sol arka alt köpek dişimde çürüme oldu ağrı yapıyordu kanal tedavisi yaptırdım ancak çürükten dolayı çözüme kavuşamadım ağrı olmuyor fakat yemek yerken hassasiyet mevcut. yerine implant yaptırmak istiyorum, implant fiyatları piyasada çok fazla değişiklik gösteriyor bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz en uygun şekilde çözüme ulaşabilmem için teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar öncelikle geçmiş olsun. Umarız en kısa süre içerisinde sağlığınıza kavuşursunuz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

MUZAFFER TUNÇ · 14 Kas 2018

Merhabalar, daha önceleri bir kliniğe implant yaptırmak için başvurduğumda sinüslerimin sarkık olduğu bu nedenle de kemik yapımın implant yaptırmaya uygun olmadığını söylediler. Görüştüğüm klinik implant fiyatlarının da yapılan işleme göre değiştiğini söyledi. Bana yardımcı olabilir misiniz ? artık ne olursa olsun yaptırmak istiyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar kliniğimizdede sinüslerin sarkık olduğu vakalarla sıklıkla karşılaşıyoruz. Ama bu durum implant yapımın a engel bir durum değil. Bu tarz vakalara implant uygulama esnasında sinüs liftin dediğimiz yöntemle sinüs kaldırma işlemi uygulanarak bu durum problem olmaktan çıkartılıyor.

...

Gülsen KUŞ · 08 Kas 2018

Merhabalar, ön dişlerimden bir tanesinin kök kısmında enfeksiyon oldu. Ben dişimi çektireceğim ancak bankacı olduğum için gülümsemek benim için önemli, diş çekiminden hemen sonra implant işlemi yapılabiliyor mu, yada dişsiz kalmamam için bir yol var mı ve implant fiyatları hakkında da pek bir bilgim yok açıkçası yardımcı olursanız sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar diş çekiminden sonra hemen implant yapılabilir yalnız bu yöntemin uygulanabilmesi için birinci kural çekilen dişte enfeksiyon olmamasıdır. Aksi taktirde enfeksiyon implantada bulaşacak ve başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Ama bu durum diş çekiminden sonra dişsiz kalacağınız anlamına gelmiyor. Diş çekiminden sonra geçici protez uygulamalarıyla bu süreci sanki hiçbir eksiklik hissetmeden atlatabilirsiniz.

...

Sena Demirci · 06 Kas 2018

Merhaba, Ön dişimde oluşan problemden dolayı dişimin çekilmesi gerekiyor ve ben hemen implant yaptırmak istiyorum. Enfeksiyonlu dişin çekiminden hemen sonra implant yapılıyor mu ayrıca implant fiyatlarınız nedir?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba Enfeksiyonlu dişin çekiminden hemen sonra implant uygulaması yapıldığında mevcut enfeksiyon implantıda etkiliyor ve tedavi başarısızlıkla sonuçlanıyor bu sebeple diş çekiminden sonra minimum 2 hafta beklenmesini öneriyoruz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yasemin Kurt · 05 Kas 2018

Merhabalar, daha önce birkaç kez dolgu yaptırdığım dişim artık iyice rahatsız ediyor, kesin çözüm olarak implant yaptırmayı düşünüyorum. Ancak ömrü ve implant fiyatları hakkında pek bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar implant uygulaması ağız hijyenine bağlıdır. YAni kişisel bakımınızı iyi yaptığınız sürece yani dişleriniz düzenli fırçaladığınız sürece ömürlüktir. İmplant fiyatları ise kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sude Ayhan · 01 Kas 2018

Merhaba, 55 yaşındaki annemin 2 dişi için implant fiyatlarını ve ödeme koşullarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Ödemenizi nakit yada kredi kartına taksitle yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yasin TÜRKOĞLU · 01 Kas 2018

Selamlar, Kahramanmaraş' ta yaşıyorum burada bir kaç doktorla görüştüm sonuç olarak implant yapılması gerektiği söylendi. İmplantın da uzun ömürlü olabilmesi için iyi bir klinikte kaliteli ürün kullanılarak yapılması gerekiyormuş. Kliniğinizi bir arkadaşım önerdi Maraştan geleceğim, implant yapım aşamaları nelerdir ve implant fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

selamlar. implant uygulamasını kliniğimizde yaptırmayı düşündüğünüzde toplamda 2 kere istanbula gelmeniz gerekiyor. Bunlardan birinci implant uygulaması için. Bu işlem için istanbulda kalmanız gerekmiyor işlem dakikalar içerisinde bitiyor. Diğer diş takılması için diş takılması için geldiğinizde işlem 3-4 gün sürüyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Arzu Doğkan · 30 Eki 2018

Merhabalar dişlerime çok özen gösteriyorum fakat dişlerimden birisi çarpma sonucu uç kısmından koptu.Dikkat edilince tuhaf görünümü belli oluyor.Rahatsız ediyor açıkcası ve görevinide tam icra edemiyor.İmplant fiyatlarını öğrenebilirsem implant düşünüyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar. Bu tarz dişler eğer kökleri sağlam ve sağlıklıysa kanal tedavisi ve kaplama yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilebilir. Önerimiz öncelikle implant harici tedavi yöntemleri hakkında bir diş kılınığınden bilgi almanız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Rıdvan Bilir · 30 Eki 2018

İmplant fiyatları piyasalardan etkilendi mi?Evetse ne kadar etkiledi?Bilgilendirebilirmisiniz?Teşekkürler..

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar; bu durum her kliniğin fiyat politikasına göre belirlediği bir durumdur. Kliniğimizde son 3 yıldır aynı implant fiyatları uygulanıyor.

...

Semr Çakır · 30 Eki 2018

Merhabalar alt ön dişim köprü tedavisiyle porotez diş takıldıBu aralar ağrı yapmaya paşladı implant yaptırmak istiyorum fiyatları ne kadar bide bir tane implant kurtarır mı?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar. Kaç implanta ihtiyacınız olduğunu muayene etmeden söyleyebilmemiz pek mümkün değiş maalesef. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Seher Dalgalı · 30 Eki 2018

Ben implant tedavisi yaptırmak istiyorum ama fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorum, taksitlendirme gibi bir seçeneğimiz ololabilir mi

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, İmplant tedavisi ödemelerinde kredi kartı ile taksit yaptırabilirsiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Kübra YILMAZ · 30 Eki 2018

Merhabalar, 5 yıl önce alt dişlerimden birine implant yaptırmıştım. Şimdi yanındaki de iy, durumda değil ve sanırım çekilip implant yapılması gerekiyor. Birinci sorum yeni implant yapılırken eskisinin de zarar görme ihtimali var mı? diğer sorum ise implant fiyatları ne kadar oldu malum uzun süredir dişçiyle işim olmamıştı.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar yan yana yapılan implantların yapılma zamanına bağlı olmaksızın birbirlerine zararı yoktur. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

suat mert · 29 Eki 2018

implant ödemesi 2.500 tuttu diyelim kredi kartı üzerindenmi taksitlendirme oluyor yoksa peşin fiyatına ayda binlira oluyormu _?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Kredi kartı ile taksitlendirebilirsiniz.

...

Çağrı Özden · 29 Eki 2018

Merhaba 2 dişime implant yaptırmak istiyorum.Yalovada oturuyorum tedavi süreciniz nasıl oluyor.İmplant fiyatlarını öğrenebilirmim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba implant uygulamasında erken yükleme ve geç yükleme olmak üzere 2 yöntem uygulanıyor. Erken yüklemede implant yapıldıktan hemen sonra diş takım sürecine geçiliyor. Geç yükleme yönteminde ise implant uygulamasından sonra alt çene için 2 ise çene için 3 ay bekleme yani iyileşme sürecinden sonra diş takım sürecine geçiliyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Hamiyet Karahan · 27 Eki 2018

Merhaba ben lüks bir otelde danışmada çalışıyorum. Gün içerisinde çok fazla insanla mubattap oluyorum. Fakat bir sorun var öndeki dişlerimden birisi eksik. Bu yüzden müşterilere karşı güleryüzlü olmakta özgüven problemi yaşıyorum. Bunun için bu dişimin yerine implat yaptırmam gerekiyor. İmplant fiyatları ne kadar ? Çok teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Berna Terzi · 27 Eki 2018

Merhaba ben 22 yaşında özel bir üniversitede öğrenciyim. Öndeki dişlerimde birisi kırıktı dolgu yaptırdım. Fakat tekrar yaptırmama rağmen iki kere dolgumu düşürdüm. Artık bu dişimi çektirip yerine implant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatlarınız ne kadar? Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Öncelikle dolgu ile kurtulamayacağına emin olmalısınız. Dolgunun düşmemesinin sebebi dişiniz mi yoksa dolgunun doğru yapılmamış olması mı. Eğer sorun dişinizse dolgu yerine kaplama yöntemlerini bile implanttan önce düşünmelisiniz. Son çare olarak dişinizi çektirip implantı düşünmelisiniz. kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Selçuk Uluçay · 27 Eki 2018

Merhabalar ben 25 yaşındayım tavşan dişlerimden birisi sallanmaya başladı. Darbe aldığı için öyle olduğunu düşünüyorum. Bu dişimi çektirip implat tedavisi uygulatmayı düşünüyorum. Bu dişim yerine implant yaptırmamın bana maliyeti ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sedanur Karaca · 27 Eki 2018

Selam, alt çenemde öndeki üç dişim bir kaza sonucu zarar gördü. İki tanesi çektirdim, diğerininse kökü sağlamdı. Çekilen dişlerimin yerine implant , kırık dişimin yerinede dolgu yaptırmayı düşünüyorum. Kliniğinizde implant fiyatları ne kadar acaba? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar. Öncelikle çok geçmiş olsun İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Serpil ÇAVUŞ · 27 Eki 2018

Merhabalar 17 yaşındaki oğlumun öndeki dişlerinden birisi eksik yerine implant yaptırmayı düşünüyoruz. Sizce uygunmudur ? Bu yaşlarda dişi çıkar mı? İmplant tedavisinin ücreti ne kadar ? Teşekkür ediyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

implant tedavisi minimum 20 yaşında yaptırılmalıdır. İmplant fiyatları ise kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ESMA SARI · 26 Eki 2018

Merhabalar, Bolu' da ikamet ediyorum bir tane implant yapılmasının gerektiğini düşündüğün dişim var kliniğinizden implant fiyatları ve süresi hakkında bilgi almak istiyorum mail yolu ile iletişim kurup sorularımı sorabileceğim bilgileri iletebilir misiniz? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba implant için klasik implant uygulama yöntemi ile tedavi edildiğinizde 3 ay gibi bir sürede toplam 4 kere gelmeniz gerekiyor. İmmediate yükleme dediğimiz erken yükleme yönteminde ise sabah dişsiz gelip akşam dişiniz ağzınızda boluya dönebilirsiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sena Demirci · 24 Eki 2018

İmplant üzerine yapılan protezlerde bir çok seçenek varmış. Arada da çok ciddi fiyat farkı var. Hangi protezin seçilmesine nasıl karar verebilirim? Çünkü doktor bu konuda seçimi bana bırakıyor.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Buna siz maalesef karar veremezsiniz kendinizi güvendiğiniz bir kliniğe teslim etmeniz gerekir. Buna karar verebilmeniz için diş hekimliği ve prototik tedavi prensiblerini çok iyi bilmeniz gerekir.

...

EDA SAYIN · 23 Eki 2018

Merhabalar, sağ alt arka dişime daha önce kanal tedavisi yaptırmıştım. Ancak durumu pek iyi değil sallanıyor şu an yerine implant yaptırıp rahat etmek istiyorum. Ancak implant fiyatları hakkında pek bir bilgim yok, mail yoluyla veya soruma cevap olarak ortalama bir fiyat çıkarabilir misiniz ? kolay gelsin.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba dişinizin sallanması dişinizde kanal tedavisinden kaynaklı bir problemden ziyade diş eti problemi olduğunu gösterir. YAni dişinizi tutan çene kemiğinin erimesi ile sallanma olunur dişlerde. Durum böyleyse o dişinizi çektirdiğinizde kalan kemik miktarı erimeden dolayı yeterli olmayabilir. Bunun değerlendirilebilmesi için mutlaka muayene edilmelisiniz. kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Tevfik günaydın · 22 Eki 2018

Merhabalar , dişlerimle ilgili sıkıntı yaşıyorum. Kliniğinize gelip implant ve implant fiyatları hakkında hekiminizle yüzyüze görüşmek istiyorum. Bunun için randevu almam gerekli mi ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tabiki beklemeden muayene olabilmeniz için istediğiniz bir gün ve saate randevu almanızı öneririz

...

Aydın Sezgin · 21 Eki 2018

Merhaba, İmplant yaptırmayı düşünüyorum.32 yaşındayım. İmplant fiyatlarını ve ödeme koşullarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba, kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Ödeme ise nakit, kredi kartı yada kredi kartına taksit şeklinde yapılabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Buse Demirci · 19 Eki 2018

Merhaba, Annemin 20 sene önce çektirdiği dişe implant yaptırmak istiyoruz. Ancak boşluk küçülmüş 20lik diş sebebiyle . Sıkıntı olur mu ve implant fiyatlarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Kalan boşluğun implant için yeterli olup olmadığını eğer yeterli değilse sorunun nasıl çözülmesi gerektiğini annenizin dişlerini görmeden söyleyebilmek mümkün değil. kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Müge Sırma · 18 Eki 2018

Merhaba, daha önce üç ayrı klinikte implant muayenesine girdim. Ve üç klinik de farklı planlama söyledi. İhtiyaç duyulan implant sayısının belirlenmesi nelere bağlı?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba bu soru maalesef yazarak cevap veremiyeceğimiz kadar uzun bir konu. Dilerseniz 02122190908 nolu telefonumuzu arayarak ücretsin muayene randevusu alabilirsiniz. Doktorlarımız sizinle ilgilenecek ve gereken cevapları sizinle paylaşacaktır.

...

Semih Akdoğan · 18 Eki 2018

Merhaba alt çenemde iki dişime implant tedavisi uygulanmasını istiyorum. Bu iki dişime implant tedavisi uygulumanın bana maliyeti ne kadar olur acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Akın akbay · 18 Eki 2018

Merhaba geçen aylarda aşırı diş ağrısı şikayeti ile diş hekimine gittim. Kanal tedavisi yaparak dişi kurtarmaya çalışacağını eğer tedavi sonrası sıkıntı devam ederse dişimin çekilmesi gerektiğini söyledi. Galiba kanal tedavisi faydalı olmadı. Şimdi bu dişim çekilirse yeri boş kalacağı için implantı araştırmaya başladım. Araştırmalarıma göre implant fiyatları çok yüksek. Sizin kliğinizde implant fiyatları nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Kaç implant gerekiyor ise ve üzerine zirkonyum kaplama seçerseniz size hesaplayıp fiyat aralığı veren bir uygulama işinizi bence görecektir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Harun DEMİR · 18 Eki 2018

Merhabalar, üst iki ön dişim eksik implant yaptırmak istiyorum ancak bursadan geleceğim sürem kısıtlı ikisi aynı anda yapılabilir mi ? ve implant fiyatları güncel durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar; implanlarınızın 2 side aynı seansta yapılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Enes Aykın · 16 Eki 2018

Selamlar, 5 dişime implant gerekiyor. Bu sebeple daha önce implant markaları hakkında araştırmalar yaptım. Bunun sonucunda ise İmplant markalarına göre fiyatlar arasında uçurum olduğunu gördüm. Bu fiyat farkının sebebi nedir? Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. İyi akşamlar

64x64

Alpdent Dental Group ·

İthal implantlar dolar euro kuruna bağlı olarak fiyatlandırılıyor ve gümrük vergileri de oluyor. Bu sebeple yerli implantlardan çok pahalı. Yerli implanlar ise aynı sebepten dolayı daha ekonomik.

...

Aydın çağ · 15 Eki 2018

Selam, üst çenemde sağ taraftaki köpek dişim kırıldı. Yerine implant yaptıracam. Muayenehanenizde implant fiyatlarınız ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar; öncelikle köpek dişiniz kırılsada tedavi edilerek kullanılabilir hale getirilir. Önerimiz implantı düşünmeden önce köpek dişinizi tedavi ettirmenizi öneririz. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 0532 582 4050-0212 219 09 08 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Asaf Sağlam · 15 Eki 2018

İmplant fiyatları ile ilgili baya sorular ve bilgiler var gördüğüm kadarıyla,fakat hususen birebir görüşmek için net bir implant fiyatı oluşturmak sebebiyle gelebilirmiyiz.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba ne zaman isterseniz 0532 582 4050-0212 219 09 08 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

EDA SARISOY · 15 Eki 2018

Merhabalar, İmplant fiyatlarınız hakkında 1200 -2000 arası fiyat olduğunu yorumlardan öğrendim. Fiyat farkı kullanılan malzemeye göre mi değişir ? Yoksa dişin yerine göre mi ? Teşekkür ederim şimdiden

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar, İmplant fiyatları kullanılan implant markası bağlı olarak değişiyor.

...

Çağla Çelik · 14 Eki 2018

Merhaba, 23 yaşındayım 5 sene önce çekilen kesici dişim için implant yaptırmayı düşünüyorum. İmplant fiyatlarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Kullanılan markaya göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Canan CÖMERT · 13 Eki 2018

Merhaba, Geçen sene sizde implant yaptıran arkadaşım sizi önerdi. İmplant fiyatlarını ve ödene koşullarını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Ödeme ise nakit, kredi kartıyla kada kredi kartına taksitle yapılabiliyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

AHMET CANSIZ · 11 Eki 2018

Merhabalar 14 yaşında bir kızım var ön dişi kırıldı 1 senedir de ara sıra ağrı oluyor dolgu benzeri bir işlem yapıldı ancak pek de işe yaramadı. İmplant fiyatlarınız hakkında bilgi verebilirseniz gelmeyi düşünüyorum. diğer yorumlardan anladığım kadarıyla implant bayağı mantıklı geldi bana. Bir diğer sorum ise Konya' dan geleceğim kliniğinize işlem için hangi aralıklarla ne kadar süre gelmemiz gerekecek. Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba Öncelikle implant uygulaması için minimum yaş 20 olmalıdır. Bu sebeple 20 yaşını beklemelisiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. İmplant uygulaması içinde üst çene için 3 ayda toplam 4 kere gelmeniz gerekiyor.

...

Necati Dereli · 09 Eki 2018

Selamlar, Kesici dişim eksik implant yaptırabilir miyim? Ve implant fiyatları ne kadar?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Tabiki yaptırabilirsiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ELİF GÜLERYÜZ · 09 Eki 2018

Merhabalar ön dişlerimden birinin durumu biraz kötü sayılacak seviyede implant yaptırmak istiyorum ancak diğer dişlerimin renginden farklı olur mu yani dışarıdan gören birisi fark edebilir mi ? ikinci sorum ise implant fiyatları hakkında ve ödeme koşulları hakkında bilgi talebi olacak, teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhabalar implant üzerine uygulanan porselen dişlerde yüzlerce renk seçeceği var bu sebeple iyi bir yerde yaptırırsanız renk farkı oluşması mümkün değil. kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ASİYE YILMAZ · 08 Eki 2018

Merhabalar implant yaptırmak istiyorum ancak implant fiyatları hakkında makas çok fazla bu fiyatlar neye göre belirleniyor acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba implant fiyatları kullanılan markaya göre belirlenir.

...

Behiye Aydın · 06 Eki 2018

Selamlar, Sağ köpek dişimin yanındaki diş eksik ve buraya implant yaptırma niyetindeyim. Yapılan implant gerçekten normal dişim gibi görünür mü? Endişe etmem gereken bir durum var mı? İmplant fiyatlarınız ne kadar?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba; Doğru yapılmış implant uygulamalarını normal dişlerinizen ayırt etmeniz pek mümkün değildir. eğer köpek dişinizin önündeki diş için implant yaptırmayı düşünüyorsanız implantın üzerine daha doğal ve daha estetik sonuç alabilmeniz için zirkonyum diş öneriyoruz. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlayıp kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Adnan Sağ · 03 Eki 2018

Merhaba benim üç diş implant yaptırmam gerekiyor.Türk lirası olarak implant fiyatı ne kadar tutar.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba; Öncelikle implant fiyatları kullanılan markaya göre değişmektedir. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tlden başlıyor. 3 implantın maliyeti 3.600 tl oluyor.

...

Ceyhun Demirci · 03 Eki 2018

Merhaba 65 yaşında ki annemin 4 dişine implant yaptırmayı düşünüyoruz. Tedavi ne kadar sürer. İmplant fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba; Kalp, şeker, tansiyon gibi sitemik bir hastalığı olmadığı sürece implant uygulaması yaştan bağımsızdır. Eğer implant uygulaması üst çeneye yapılacaksa uygulamadan sonra 3 ay, alt çenede ise 2 ay beklemek gerekiyor. Bekleme sürecinin sonunda ölçü alınarak implantın üzerine kaplama yapım süreci başlıyor, bu süreç ise 3-6 gün sürüyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ahmet Temiztürk · 03 Eki 2018

Merhaba, Geçenlerde yirmilik dişimi çektirdim. Yirmilik dişimin önündeki dişime yıllar önce kanal tedavisi yaptırmıştım. Şimdi o dişimde sıkıntı yaşıyorum , çekilmesi lazım dediler. Bu dişte çekilince arkada büyük bir boşluk oluşacak. Buraya implant nasıl olur? İmplant fiyatlarınız uygun mudur ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba; Yirmilik dişin yerine implant uygulaması önermiyoruz. Yirmilik dişler bölgesinde kemik kalitesi uzun dönem başarı için genellikle yetersiz oluyor. Yirmilik dişinizin önündeki diş için implant düşünebilirsiniz. Diş çekimi ile aynı seansta yapılan implant uygulamalarımız var. Yalnız başarını oranını artırmak iççin diş çekiminden sonra bir süre iyileşmeyi bekleyip daha sonra implant yapılmasını daha doğru buluyoruz. Bu süre ise minimum 2 ay olmalıdır. İmplant fiyatları ise kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Eda SEVİNDİK · 02 Eki 2018

Selamlar iki dişime implant yaptırmak istiyorum ancak ön muayene için ücret ödeyecek miyim ? İmpant yaptırmaya karar verirsem implant fiyatları hakkında öğrenci indirimi yapıyor musunuz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba kliniğimizde ilk muayenemiz ücretsizdir. Dilediğiniz zaman gelip tedaviniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kliğimizde öğrenci indirimi uygulamamız yok maalesef, yalnız özellikle son dönemdeki kur artışlarının hiçbirini tedavi fiyatlarına yansıtmadığımız için zaten birçok kliniğe göre tedavi fiyatlarımız daha uygun.

...

Serdar Tosun · 01 Eki 2018

Merhaba birkaç sene önce bir dişimi çektirmiştim. Bu dişimden oluşan boşluğa zamanla yanındaki dişlerim kaymaya başladı ve git gide çirkin bir görüntü oluştu. Bu dişlerime ne yapılması lazım? Çevremdekiler implant tedasi uygulanması gerektiğini söyledi. Fakat doğrusunu bilen sizsiniz. Bu durumda fiyat ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group ·

MErhaba; şu anda implant yaptırmanız dişlerinizin daha fazla kaymasını önler ve mevcut durumu korur. Dişlerinizin kaymasını düzeltmez. Bu durumda dişlerinizdeki kayma kabul edilebilir sınırlar içerisinde ise implant uygulaması ile daha fazla bozulmasına engel olmak yeterli. Yalnız kaymanın düzeltilmesini istiyorsanız önce ortodonti tedaviye ihtiyacınız olacak. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Bunlara karar verebilmemiz için mutlaka dişlerinizdeki mevcut durumu görmemiz gerekiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Nazlı Çildan · 01 Eki 2018

Selam bir süredir sizi takip ediyorum. İşinizde ne kadar iyi olduğunuzu müşterilerinizle de görüşerek anlarım. Dişlerime çok fazla önem verdiğim için bu gözlemlemeler sonucunda sizi seçtim. Dişlerime ne kadar önem versem de kaza sonucu bir dişim kırıldı ve o dişimi çektiler. Bu dişimin yerine implant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatlarınız hakkında bilgi verirmisiniz? Teşekkür ediyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Selamlar. Pozitif düşünceleriniz için teşekkür ederiz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ece YILDIZ · 01 Eki 2018

Merhabalar daha önce bir dişime implant yaptırmıştım uzun zaman oldu bir problem yok gayet iyi durumda bir tane daha yaptırmak istiyorum impant fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Berk Kartal · 01 Eki 2018

Merhaba ben ön dişlerimden birine implant yaptırmak istiyorum. Ayrıca genç yaşta olduğum için uzun yıllar kulanabileceğim şekilde tedavi uygulanması ve malzeme kullanılmasını istiyorum. Bu durumda uygulanan implantı kaç sene kullanabilirim? Fiyat ne kadar olur? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group ·

Yaptığımız implantları gerçek dişleriniz gibi kullanabilirsiniz, en az 10-15 yıl ömrü vardır. Her bir implant fiyatı 1200-2000 tl arası değişir. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 0532 582 4050-0212 219 09 08 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

Münire H. · 27 Eyl 2018

Merhaba, dişlerimden epeydir problem yaşıyorum.Geçenlerde oturduğum semtteki diş polikliniğine uğrayıp neler yapılabileceğini öğrendim. Oradaki doktor bey 3-4 implant gerekli dedi. Bende internette araştırarak sitenizi buldum. Kliğinizin implant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.

64x64

Alpdent Dental Group ·

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan implant markasına göre değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ahmet Saygılı · 26 Eyl 2018

Merhaba, İmplant fiyatlarını ve ödeme planını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group ·

...

GİZEM BİLGİNER · 26 Eyl 2018

Kliniğinizi bir arkadaşım önerdi çok memnun kalmış, benim de iki tane daha önce kanal tedavisi yaptırdığım fakat pek iyi durumda olmayan dişim var. Bunların yerine implant yaptırmak istiyorum, implant fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group ·

İmplant fiyatlarımız 1250-2000 tl atası olabilmektedir. Fiyatı belirleyen malzemenin markası ve kalitesi olmaktadır. Ancak biz her durumda yaptığımız implant sürecinin ve sonrasının garantisini vermekteyiz.

...

Fatma Şenbahar · 3 Eyl, 2018

Merhabalar, implant fiyatları hakkında bir çok yer araştırdım. yorumlardan okuduğum kadarıyla sizin implant fiyatlarınız makul geldi bana. Öncelikle 3 diş yerim boş ve bunlar yan yana. Bu durumda implant fiyatlarında bir değişiklik olur mu? Ve süreç nasıl işler?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; 3 yan yana diş boşluğu için idealinde 2 implant üzerine 3'lü köprü yapılmasıdır. İmplant uygulamasından sonra üst çenede ise 3 ay, alt çenede ise 2 ay implantın kemik yüzeyi ile birleşmesi için beklemek gerekir. Bu sürerin sonunda ölçü alınarak kaplama yapım süreci başlar. Kaplama yapım süreci sie 5-7 gün sürer.

...

Hakan yılmaz · 2 Eyl, 2018

Merhabalar implant fiyatları neye göre belirleniyor kişiden kişiye göre değişiklik gösterir mi? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; implant fiyatlarını belirleyen en önemli 3 faktör vardır; Birincisi kullanılan implant markası, İkincisi ise uygulayan doktorun yeterlilik seviyesi, Üçüncüsü, Garanti kapsamıdır. İmplant fiyatları kişiden kişiye yada yapılacağı yere bağlı olarak değişmez.

...

Cihan Yıldırım · 1 Eyl, 2018

Merhaba alt ve üst sağ çenemde karşılıklı olan birer dişim eksik implant süresi ne kadar ve ikisini aynı anda implant yaptırabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; 2 implant aynı seansta yapılabilir. İmplant uygulamasından sonra üst çenede ise 3 ay, alt çenede ise 2 ay implantın kemik yüzeyi ile birleşmesi için beklemek gerekir. Bu sürerin sonunda ölçü alınarak kaplama yapım süreci başlar. Kaplama yapım süreci sie 5-7 gün sürer.

...

Serdar Gökhan · 1 Eyl, 2018

Merhaba ben 25 yaşındayım. Alt çenemde sol arka dişime implant yaptırmak istiyorum. Fakat pek fazla vaktim olmuyor. Tedavi süresi ne kadar sürer ve fiyat hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; Birince seansta implant uygulaması yapılır. İmplant uygulamasından sonra üst çenede ise 3 ay, alt çenede ise 2 ay implantın kemik yüzeyi ile birleşmesi için beklemek gerekir. Bu sürerin sonunda 2. seansta ölçü alınarak kaplama yapım süreci başlar. Kaplama yapım süreci sie 5-7 gün sürer. Kaplamaların takılması ile birlikte 2-3 aylık süreçte toplam üç kere kliniğimize gelmelisiniz.

...

Meltem Hayat · 1 Eyl, 2018

Selamlar, ben hayatımda daha önce hiç dişçiye gitmedim. Ve bu korkumu kırma zamanım geldi. Çünkü öndeki bir dişim çürüdü ve düştü. Daha önce hiç hekime görünmedim ve implant ile implant fiyatları hakkında sadece internetten araştırma yaptım. Anladığım kadarıyla sorulan sorulara cevabı bir diş hekimi veriyor. Bana tedavi sürecini ve implant fiyatlarınızı anlatabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; öncelikle daha önce hiç diş hekimi deneyiminizin olmadığı için şanslısınız demekki ihtiyaç duymadınız ve dişleriniz genel olarak sağlıklı. İmplant uygulamasından sonra üst çenede ise 3 ay, alt çenede ise 2 ay implantın kemik yüzeyi ile birleşmesi için beklemek gerekir. Bu sürerin sonunda ölçü alınarak kaplama yapım süreci başlar. Kaplama yapım süreci sie 5-7 gün sürer. İmplant tedavisi toplamda üst çene için 3.5 , alt çene için ise 2.5 ay ortalama süre gerektirir. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan implantın markasına bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ahmet sancak · 30 Ağu, 2018

İmplant yaptırmak istiyorum ama piyasada birçok implant malzemesi var kimi kaliteli kimi ucuz malzeme sizin hangi kalitede malzeme kullandığınız ve fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum. Kolay gelsin.

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Eyl, 2018

Merhaba; Kliniğimizde yapılan implantlar hangi marka kullanıldığına bakılmaksızın 5 yıl garantilidir. Kliniğimizde yoğun olarak implance, ego, MIS, thommen , Nobel gibi implant markaları kullanılmaktadır. Bununla birlikte hasta tercihine göre her implant markasıda temin edilip uygulanabilmektedir. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan implantın markasına bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ali Rıza · 28 Ağu, 2018

Selamlar, ben daha önce bir dişime implant tedavisi yaptırdım. Ve bu diş yerim vidayı kabul etmedi. Dolayısıyla o kadar zahmet boşa gitti ve artık eski doktoruma gitmek istemiyorum. Çünkü ilgisizler. Bu boşluğa sizce implant yapılabilir mi? Yapılırsa implant fiyatı bana ne kadara mal olacaktır?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

Merhaba; implant uygulamalarında kemik ile implant yüzeyinin arasındaki bağlantının adı osteointegrasyon dur. İyileşme sürecinde bu bağlantının sağlıklı oluşamaması muhtemeldir. Böyle bir durumda implant uygulamasının yeniden yapılması gerekir. Bu dünyanın en iyi cerrahlarının bile karşılaştığı bir durumdur. Bu sebeple tedirgin olmanıza gerek yok. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan markaya bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Aslı K. · 28 Ağu, 2018

Merhaba ben 24 yaşındayım. İki dişime implant gerekmekte. Ama kafamı takılan bir soru var. İmplant yaptırdığımda herhangi bir sıkıntı yaşarsam bu ürünlerin bakımı garanti kampsamında olur mu ? Ayrıca Kliniğinizde implant fiyatları ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

Merhaba; kliniğimizde yapılan implant uygulamaları 5 yıl garanti altındadır. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan markaya bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ömer yıldırım · 27 Ağu, 2018

Merhabalar, implant yaptırmak istiyorum ancak implant sonrasında ağrılı bir süreç bekliyor mu beni bu kafama takılıyor ve kredi kartı ile işlem yapıyor musunuz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

Merhaba; implant profesyonel bir cerrah tarafından uygulandığında 5 dk süren tamamen ağrısız bir işlemdir. İyileşme süreside diş çekiminden bile daha kolaydır. Kliniğimizde kredi kartı kullanabilirsiniz.

...

Aylin Tellioğlu · 26 Ağu, 2018

Merhaba ben kliniğinizde implant tedavisi yaptırmıştım ve çok memnun kaldım. Yakın zamanda da iki dişime daha implant yaptırmayı düşünüyorum fakat implant yapılacak dişlerimden birisi daha önce yaptırdığım implantın yanında bu dişime implant yaptırmamda bi sorun olur mu ? Tedavi de zorluk çıkar mı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

İmplantların yan yana olmasında herhangi bir olumsuz durum yoktur. Önemli olan o bölgede 2 implant için yeterli kemik dokusunun olmasıdır. Bu durumun tespiti için istediğiniz zaman muayene için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Alternatif tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Burcu Keskin · 26 Ağu, 2018

Merhabalar, ben iki dişime implant tedavisi gerektiğini düşünüyorum fakat çevremdekiler gerek olmadığını ve implant yaptırırsam memnun olmayacağımı söylüyor.Bu memnuniyetsizlik söz konusu mu? Ayrıca implant fiyatlarınız ne kadar acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

Merhaba; implant tedavisi kısmi diş eksikliklerinde doğal dişi taklit eden en iyi protez yöntemidir. Dünya çapında başarısını ispatlamıştır. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan markaya bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Bekir Temir · 26 Ağu, 2018

Merhabalar, ben polisim. Ağzıma aldığım bir darbe sonucu iki dişim kırıldı. Hastanede dişlerimi çektiler. Şimdi bu dişlerime implant yaptırmak istiyorum. Diş başı implant fiyatı ne kadar? Ve İstanbul’a izinli dönemlerimde geliyorum. Operasyon iki dişe aynı anda yapılabilir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Ağu, 2018

Merhaba; İmplant uygulamasının 2 dişe aynı anda uygulanması gayet tabi mümkün. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan markaya bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Esra Ayder · 24 Ağu, 2018

Merhaba, Dişlerimde ki çarpıklığı gidermek için Ortodonti yaptırmayı düşünüyorum. Fiyat konsunda bilgi alabilir miyim? Ve de ödeme taksitle oluyor mu?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; kliniğimizde diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavisi süresine bağlı olarak 4.500-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Hakan Akıncı · 24 Ağu, 2018

Merhabalar implant yaptırmak istiyorum ön muayene için ücret alıyor musunuz tek diş ile iki veya daha fazla olunca ücret aynı mıdır?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; Kliniğimizde muayene ücretsizdir. İstediğiniz zaman 01212190908 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu olabilirsiniz. İmplant fiyatları yapılacak olan implant sayısına ve implantların üzerine takılacak diş çeşitine bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Batuhan Çoban · 24 Ağu, 2018

Selamlar, ben avukatım. Dişlerim çarpık ve ortodonti tedavisi yaptıracağım ama önce boş dişime implant yapılmasını çevrem önerdi. Ben de implant fiyatlarını araştırırken sizin sitenizi buldum ve bir iki sorum olacaktı. Öncelikle implant fiyatınız nedir? İmplant ameliyatı yapılan yerin iyileşme süreci ne kadar sürer? Ve aynı zamanda tel tedavisi de yapıyor musunuz? Eğer yapıyorsan diş teli fiyatlarınız nedir? İyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Selamlar Avukat Bey; Öncelikle diş teli tedavisi ile implant tedavisinin kombine olarak uygulanacağı hastalarımıza implant tedavisini diş teli tedavisinden sonra öneriyoruz. Çünkü diş teli tedavisinde dişler yer değiştireceği için tedavi öncesinde doğru yere yerleştirilen implant tedavi sonrasında hatalı konumda kalabiliyor. İmplant uygulaması tek implant için yaklaşık 5 dk süren bir uygulamadır. Ve implant uygulamasından hemen sonra bile işinize devam edebilirsiniz. İmplant fiyatlarımız kullanılan markaya bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Diş teli fiyatları ise çift çene uygulandığında dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.500-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet yıldız · 21 Ağu, 2018

Merhabalar implant yaptırmak istiyorum. Ancak eskisi gibi sağlıklı olabilecek miyim emin olamıyorum. Diğer bir sorum ise bu işlem için ne kadar zaman ayırmam gerekecek ve hafta sonu kliniğiniz açık mı ? İyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; İmplant tedavisi kısmi diş eksikliklerinde doğala en yakın sonuç veren tedavi yöntemidir. İmplant uygulaması tek implant için yaklaşık 5 dk süren bir uygulamadır. İmplant uygulaması ve üzerine takılacak dişin bitirilmesi süreçleri için 3 ay içerisinde kliniğimize 4 kere gelmeniz gerekiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Eray Aydın · 19 Ağu, 2018

Merhabalar, sitenizi internetten araştırıp buldum. İki sorum olacak; Öncelikle dişime 2 yan yana implant yaptıracağım ve fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum ikinci olarak da ödeme kolaylığı sağlıyor musunuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhabalar; İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sevgi Yurt · 19 Ağu, 2018

Merhaba alt çene arka dişlerimde çürükler var Yalnız dişimin kökü sağlam, bu dişlerimin yerine implant yaptırmam doğru olur mu?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba İmplant tedavisi diş kayıplarında uygulanan tedavidir. Kendi dişlerinizin kökü sağlam fakat çürük ise yaptırmanız gereken tedavi implant tedavisi değil, çürüğün miktarına bağlı olarak dolgu yada kanal tedavisidir.

...

Canan DEREN · 18 Ağu, 2018

Merhaba, 35 yaşındayım alt ön dişlerimde yamukluk mevcut. Bir kaç sorum olacak. Şimdiden teşekkürler İmplant için yaşın önemi var mı? Tedavi süresi ne kadar olur? En önemlisi fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; implant uygulamasını büyüme ve gelişim devam ettiği için 18 yaş öncesinde önermiyoruz. 18 yaş üstü ise her yaşta aşarıyla uygulan bir tedavidir. İmplant uygulaması bir implant için yaklaşık 5-10 dk süren işlemdir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ERDAL SEVİMLİ · 18 Ağu, 2018

Merhabalar, implant yaptırmak istiyorum ancak acılı bir işlem midir bu konuda tereddütlerim var ve normal yaşantıma ne kadar bir sürede dönebilirim ? Kolay gelsin.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhabalar; implant uygulaması lokal anestezi altına uygulanan ve tamamen ağrısız acısız bir uygulamadır. İyi bir cerrah için bir implant uygulaması 5-10 dk gibi bir süre gerektirir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Simge Altun · 17 Ağu, 2018

Merhaba, ben 28 yaşındayım.İki dişime implant tedavisi uygulanmıştı fakat birisi sallanıyor.Tekrar implant tedavisi mi gerekiyor? Kliniğinizin implant fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhabalar; öncelikle geçmiş olsun. İmplantlarınızda sallanmanın 2 sebebi olabilir. Birincisi çene kemiğinin içerisinde bulanan implanta üzerindeki diş vida ile bağlanır. Bu vida gevşediğinde dişinizde sallanma oluşur. Bu durumda implantınız sağlamdır ve sadece üst yapısının vidasının sıkıştırılmasıyla problem çok basit bir şekilde çözülür. İkinci ihtimal ise implant ile kemik yüzeyi arasında bağlantı probleminden dolayı implant kendisi sallanıyordur. Bu durumda o implantın çıkarılıp yeniden yapılması gerekir. Kliniğimde bu tarz bir problemle karşılaşılması durumunda tedavi garanti kapsamına girer ve ücretsiz yenileme yapılır. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ezgi Ceylan · 16 Ağu, 2018

Selamlar, benim iki dişim eksik. Bunlara implant yaptırmak istiyorum. Sitenizi inceledim, yorumları okudum. Genel olarak bilgim var. Benim sormak istediğim ise implant fiyatlarınız iki yan yana dişim için nedir? Ve implantın ömrü kaç senedir? Anneme bir yerde implant yaptırdık 1 sene içinde kırıldı ve kimse ilgilenmedi. Sizde bu durum nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Uygulanan implantlar kliniğimizde 5 yıl garantilidir. 5 yıl içerisinde karşılaşılan problemler garanti kapsamında ücretsiz yapılır. İmplantı uzun dönem başarısı ise yanı 5 yıl sonrası ağız hijyenine bağlıdır. Yeni dişlerini düzenli fırçalayan ve ağız bakımını iyi yapan birisi için yaptırdığı implant ömürlüktür. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Barış levend · 16 Ağu, 2018

Merhaba internette implant hakkında araştırma yaparken kliniğinize denk geldim. İmplant fiyatları ne kadar oluyor sizde ?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Muhammed T. · 15 Ağu, 2018

Sayın Alpdent Dental Group ; yorumumla ilgilenip kısa sürede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda implant randevusu alacağım . İlgi ve alakanız için tekrar teşekkürler ...:)))

...

Selman T. · 15 Ağu, 2018

Ben 28 yaşındayım esnafım. Üst çenede ön iki dişimin arası çok açık ayrıca ön sağdaki dişimin bir kısmı kırıldı. Bu durum müşteriler karşı özgüvenimi yitrimeme sebep oluyor , satışlarımı engellediğini düşünüyorum. Bu dişin yerine implant yapılır mı? İmplant fiyatları pahalı bile olsa yaptırmak istiyorum . Size sorum şu implant yaptırdıktan sonra dişlerimin görünüşü nasıl olur? Tedavi sonunda özgüven sıkıntısını aşar mıyım?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; eğer dişlerinizin kökü sağlam ve ağrı gibi bir probleminiz yoksa o dişleri çektirip implant yaptırmak yerine mevcut dişlerinize daha güzel bir görüntü nasıl kazandırılabilir diye düzünmelisiniz. Bu yaklaşım hem kendi dişlerinizi kullanmanıza hem özgüven sorununu aşmanıza sebep olacak hemde daha ekonomik olacaktır.

...

Fatih kanal · 15 Ağu, 2018

Merhaba benim üst sol çenemde yanyana üç dişlik yer boş. Bunun için kaç tane implant yapılır? İmplant fiyatlarınız uygun mudur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; benzer diş eksikliklerinde 2 implant uygulanır ve 2 implantın üzerine 3'lü köprü yapılarak 3 diş tekrar kazandırılır. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ali gülümoğlu · 15 Ağu, 2018

Mrb 44 yaşımdayım. İşim gereği zamanımın çoğunu yurtdışında geçirmektetim. Şu an 1-2 ay buradayım. Kanal tedavisi yapılmış bir dişim zamanla ufak ufak kırıldı ve şimdi kökü ağrı yapıyor. Buraya implant mı yapılır? İmplant me kadar sürede tamamlanır ve implant fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhabalar; bahsettiğiniz tarzdaki dişler genelikle kök ucundaki enfeksiyon sebebiyle ağrı yapıyor. O kök çekilim hemen akabinde implant uygulaması yapıldığında var olan enfeksiyon implanta ve çevresine bulaşabiliyor ve tedavi başarısızlıkla sonuçlanabiliyor. Bu sebeple bir gelişinizde kökünüzü çektirmenizi daha sonraki gelişlerinizde de iyileşmiş dokuya implant yaptırmanızı öneririz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Utku Tavas · 15 Ağu, 2018

Selamlar, babamın dişlerinin hemen hepsi kötü durumda ve dişlerinin yarısı ya çekilde ya düştü. Damak yaptırmak yerine bütün ağzına implant yaptırmak istiyoruz. İlk olarak; bütün ağza implant yapılabilir mi? Sizin bu konuda tavsiyeniz ne olur? İkincisi bütün ağız olunca implant fiyat maliyeti nasıl olur? Üçüncüsü tedavi süreci nasıl işler? Ve EN ÖNEMLİSİ implant fiyatında anlaşırsak ödemeyi bir kerede mi yapacağız yoksa taksitle yapabiliyor muyuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhabalar; dişlerin tamamen kaybedildiği durumlarda her çene için 4-6 arasında implant uygulanıp üzerine sabit protez seçeceğini öneriyoruz. Bu durum hem maliyeti düşürüyor. Hemde kendi doğal dişlerine en yakın konforu ve estetiği yeniden kazanmasını sağlıyor. İmplant uygulaması sonrası, implantlar ile çene kemiğinin tam kaynaşması için, üst çenede 3 ay, alt çenede 2 ay bekleme süresi gerekiyor. Bu sürenin sonunda implantların ölçüleri alınıyor ve diş yapım süreci başlıyor. Diş yapım süreci ise yapılacak olan dişin özelliklerine bağlı olarak4-14 gün arasında tamamlanıyor ve tedavi bitiriliyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor ve kullanılan markaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Kliniğimizde ödemenizi kredi kartına taksitle yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ELİF YILDIZ · 15 Ağu, 2018

Merhabalar uzun yıllardır şeker hastasıyım buna bağlı olarak da dişlerimde sorun oluşuyor. İki dişim eksik daha önce maliyet açısından köprü yaptırmayı düşündüm ancak sitenizdeki köprü ve imlantla ilgili olan videoyu izledikten sonra implant yaptırmak daha çekici geldi açıkçası. Hastalık implanta engel olur mu ? Kolay gelsin.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba ; şeker hastalığı kontrol altında olduğu sürece implant uygulamasına engel değildir. Kontrol altında olmayan yüksek şeker bu tedaviye engeldir.

...

Muhammed T. · 14 Ağu, 2018

Yaşım 45. Benim 3 dişim için implant tedavisi gerektiğini düşünmekteyim. İmplant fiyatları çok yüksek . Kliğinizde implant fiyatları nasıl ? Ayrıca yapacağınız bir implantın ömrü yaklaşık kaç yıl? Cevaplarınızı bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

İmplant uygulamaları kliniğimizde 5 yıl garantili uygulanıyor. Daha uzun ömürlü olması kişisel ağız hijyeni ile ilgili. Ağız hijyeni iyi olan vakalrda 45-50 yıllık çalışmalar mevcut. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sedat Koray · 14 Ağu, 2018

Mrb ben 35 yaşındayım . İmplant hakkında merak ettiğim şu her diş için farklı implant fiyatı mı oluyor ? Bazı dişleri çekmek kolayken bazılarını çekmek zor ya , implant yapımında da böyle midir? Dişin zorluğuna göre implant fiyatı değişir mi ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba implant fiyatları dişten dişe değişmez, sabittir. İmplant fiyatları kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

...

Emriye F. · 14 Ağu, 2018

Merhabalar ben geçenlerde hekim muayenesine gittim. Hekimin kararı sol üst köpek dişinin olduğu yere implant yapılması. Fakat ben o hekime güvenemediğim için oraya bir daha gitmedim. İnternetten sitenizi buldum. Kliniğinizin implant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Sitenizde okuduğum hasta görüşleri ve yorumları olumlu izlenim oluşturdu. Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; bizim için pozitif düşünceleriniz için teşekkür ederiz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Süleyman Özer · 12 Ağu, 2018

Merhaba 35 yaşındayım. Alt çene ön iki dişimin bir kısmı geçenlerde geçirdiğim kaza sonucunda kırıldı. Çok kötü bir görüntü var şuan . Ben kaplama mi yoksa implant mı yaptırmalıyım? İmplant fiyatları nasıl? Gerçi fiyattan ziyade kullanışlılık benim için çok önemlidir. Ne tavsiye edersiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; öncelikle geçmiş olsun talihsiz bir kaza geçirmişsiniz. Diş kırıklarında kalan parçanın sağlığı önemli. Kalan parça eğer hasar görmemişse kırık parça estetik bonding uygulamalarıyla yada kaplama uygulamalarıyla implanta gerek kalmadan yerine koyulabilir. Şayet kalan parça sağlıksız ve çekilmesi gerekiyorsa o zaman implant yaptırmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Handan T. · 12 Ağu, 2018

Merhaba ben 23 yaşındayım ve öğretmenim. Şu an 3 diş eksiğim var. Güldüğüm zaman görüntü olarak hiç hoş durmuyor. Size bir kaç sorum olacak. Ben bu eksik dişlerimi implant ile giderebilir miyim? Ayrıca implant yapıldıktan sonra güldüğümde dişlerim estetik duracak mı? İmplant fiyatları nedir? Çok fazla soru sordum. Merakla yorumunuzu bekliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; İmplant tedavisi eksik dişlerin yerine uygulanan en sağlıklı tedavi yöntemidir. ÜZerine yapılacak olan dişin yüzlerce renk seçeneği mevcut olduğu için yapıldığında sizin kendi dişlerinizden farklı görünmeyecektir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sevil C. · 12 Ağu, 2018

Kanal tedavili dişimde kırık oluştu. Öneriniz ne olur ? Kaplama mı yapılır yoksa implant mı yapılır? Kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Eğer dişinizin kökü sağlamsa ve kaplama ile uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi ise dişinizi çektirip implant yaptırmanızı önermiyoruz. Hiçbir şey kendi dişleriniz gibi değil. Koruyabildiğiniz kadar korumalısınız. Dişinizin üzerine kaplama yaptırdığınızda uzun ömürlü kullanamayacaksanız o zaman implant tedavisini düşünebilirsiniz. Dişinizin durumunu bir diş kliniğine giderek öğrenebilirsiniz.

...

Betül KORKMAZ · 12 Ağu, 2018

35 yaşındayım iki tane ön altta dişim eksik implant yaptırmak istiyorum ancak bazı korkularım var iyileşme süreci uzun ve ağrılı bir süreç midir? Ayrıca implantın iki diş için toplam maliyeti ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; implant tedavisi profesyonel bir cerrah tarafından uygulandığında basit bir dolgunun yapımından bile kolaydır hastalarımız için. Kliniğimizde implant uygulaması konusunda uzman doçent doktorlar tarafından yapılmaktadır. İyileşme dönemi de kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte genellikle zahmetsiz geçmektedir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yılmaz taşkaya · 11 Ağu, 2018

Merhaba Alpdent klinik.Yıllardır diş bakımımı düzenli bir şekilde yapamadığım için şimdi dişlerim çok kötü durumda en az 4-5 tane çürük var. Kırık diş ve sadece kökü kalmış dişte var. Dişlerimi yaptırmak istiyorum. Çevremden duyduğum kadarıyla implant diye bir tedavi varmış. Ben dişlerime implant yaptırmak istiyorum. En kısa ne kadar zamanda yaptırırım. Bunun bana maliyeti ne kadar olur ? Bir adet implant fiyatınız nedir? Cevabınızı bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; öncelikle implant tedavisine ihtiyacınız olup olmadığının tespit edilebilmesi için muayene olmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Öner Turna · 11 Ağu, 2018

Merhaba ben 50 yaşındayım. Ben protez diş yaptırmıştım. Protez dişim düştü. Şimdi onun yerine implant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Aslı Toprak · 11 Ağu, 2018

Alt çene arka sol, sondan ikinci dişim ben lisedeyken çekildi. Buraya implant yapılması gerekiyormuş. Ancak şöyle bir problemim var: son dişim yıllar içinde öne doğru devrilmiş. Bu devrik dişime ne yapılabilir? Ve devrik diş olduğu halde boş olan yere implant yapılabilir mi? Yapılırsa implant fiyatı ve toplam Tedavi fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba bu durum devrilen dişinizin ne kadar devrildiği ve çekilen dişinizden kalan yerin ne kadar kaldığı ile ilgili. Eğer kalan yer implant yapımına uygun ise kısa zaman içerisinde daha fazla devrilme olmadan implant yaptırmalısınız. eğer devrilme fazla oldu ve kalan yer implant yapımına uygun değil ise o zaman kısa süreli ortodontik tedavi ile devrilen dişiniz düzeltilmeli ve ondan sonra implant uygulaması yapılmalı. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Anıl Moran · 11 Ağu, 2018

Merhaba Alttan ön iki dişimde problem var. Fiyatını burdan öğrenebilir miyim? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Feridun keskin · 11 Ağu, 2018

Merhabalar ,alt çenemde azı dişimi çektirdim azı dişlerine implant yapılıyor mu?Eğer yapılıyorsa fiyatları öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Kaybedilen bütün dişlere implant yapılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Pakize Çevik · 10 Ağu, 2018

Selamlar, bu hafta doktora gittim. Azı dişlerimden bir tanesinin kanal tedavisi ile kurtarılamayacağını söylediler. Bu durumda çektirmemiz gerecekmiş. Öncelikle implant mı köprü tedavisi mi önerirsiniz? İmplant fiyatlarının yüksek olduğunu duymuştum. Tek diş için implant fiyatı nedir? Taksit yapılabilir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; köprü sistemlerinin uygulanabilmesi için komşu dişlerin kesilerek küçültülmesi gerekiyor. Bu durum komşu dişlerin erken dönemde çürümesi ile ve bazen kaybedilmesi ile sonuçlanabiliyor. İmplant uygulaması ise komşu dişlerinize zarar vermiyor. Başlangıçta implant tedavisi köprü sistemlerine göre biraz daha pahalı gibi görünsede, uzun dönemde tekrar diş yapımı gerektirmediği ve uzun yıllar kalıcı olduğu için daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşe Seyhan · 10 Ağu, 2018

Merhaba’ 20 yaşımdayım dişime bir kaç yıl önce köprü yaptırmıştım. Şimdi köprüyü tutan dişimde çürüdü. Bu dişte çekilirse yanyana iki dişlik boşluk oluşacak. Bende implant yaptırmak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla fiyatlar çok yüksek. Kliğinizde implant fiyatları nedir? Öğrenmek istiyorum. Maille bilgilendirebilir misiniz? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; özellikle tek diş eksikliklerinde köprü tedavisi önermiyoruz. Çünkü kesilen komşu dişlerde ilerleyen dönemde çürük oluşuyor ve o dişlerin kaybedilmesiyle sonuçlanabiliyor. Eğer halen köprü çözümleri yaptırmayı düşünürseniz çürüyen dişiniznizin yanındaki dişte küçültülerek köprüye dahil edilmeli ve yıllar sonra o dişinizide kaybedebilirsiniz. Bu sebeple en kısa sürede dişlerinizdeki bu yıkımı durdurup implant tedavisi yaptırmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Arda K. · 10 Ağu, 2018

Merhaba benim bir dişimde dolgu vardı. Zamanla dişim çürüyeyerek kırıldı. Sadece kök kaldı. Geçen gün kök dişim aşırı şekilde ağrıdı ve kurtulamayacak durumda olduğu için çekildi. İnternetten bu siteyi buldum. İmplant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Diş çekiminden 15 günse implant uygulaması yapılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ELİF ÖZDAL · 9 Ağu, 2018

Merhabalar, 17 yaşında bir kızım var iki tane dişi eksik implant yapılabilmesi için yaş sınırı var mı ve bir implantın ömrü ne kadar olur? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba özellikle ön bölge implant uygulamalarında 20 yaş öncesi kemik gelişimi halen devam ettiği için implant uygulamasını pek doğru bulmuyor. Kliniğimizde bu durumdaki hastalarımıza 20 yaşına kadar kullanabileceği geçici bir çözüm uygulanıyor. Yirmi yaşından sonra ise o uygulama sökülüp implant tedavisi yapılıyor. Uygulanan implantlar kişisel ağız hijyenine bağlı olarak ömürlük kullanılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cansu Yılmaz · 7 Ağu, 2018

IMerhabalar, kardeşimin geçirdiği bir kaza sonucu ön iki tavşan dışı kırıldı. Öncelikle buna implant yapılabilir mi? Yapılırsa implant fiyatları nedir? Yani bize iki diş implant yapılırsa maliyeti ne olur? Kardeşim 17 yaşında bu arada, implant yapılabilir mi? Son olarak implant yaptırdığımız zaman fiyatı taksitlendirebiliyor musunuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba özellikle ön bölge implant uygulamalarında 20 yaş öncesi kemik gelişimi halen devam ettiği için implant uygulamasını pek doğru bulmuyor. Kliniğimizde bu durumdaki hastalarımıza 20 yaşına kadar kullanabileceği geçici bir çözüm uygulanıyor. Yirmi yaşından sonra ise o uygulama sökülüp implant tedavisi yapılıyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Esma CANDAN · 6 Ağu, 2018

Merhaba İmplant yaptırmayı düşünüyorum ama fiyatlar hakkında bir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

EDA ÇELİKSOY · 6 Ağu, 2018

Merhabalar, implant yaptırmayı düşünüyorum toplam 4 dişim eksik dişim var. Birincisi 4 tanesi de aynı anda mı yapılır. İkinci sorum ise ne zaman eskisi gibi yeme içmeye başlayabilirim. Ayrıca fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba, öncelikle implantlarınızın 4 ü de aynı gün yapılabilir, özellikle yurtdışından gelen hastalarımıza tek uygulamada 14 implanta kadar yapabiliyor. İdealinde implant yapımından sonra üst çenede 3 ay, alt çenede ise 2 ay kadar beklemek gerekiyor, yani 2-3 ay sonra implantların üzerine dişleriniz takılıyor. İmplantların üzerine diş uygulamasında hemen sonra rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ONUR SEVİNÇ · 6 Ağu, 2018

Kolay gelsin ön sağ üstte bir dişim ve altta iki dişim eksik. İmplant yaptırmak istiyorum ama tedirginim. Daha doğrusu diğer dişlerime etki eder mi zamanla onlara da müdahale etmek gerekir mi ? sorusu kafama takılıyor. İyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Öncelikle Teşekkür ederiz. İmplant tedavisi komşu dişlerinize ekstra müdahelesi gerektirmeyen en uygun tedavi yöntemidir. Dişlerinizi İmplant harici bir tedavi yöntemi ile tedavi ettirirseniz, o zaman diğer dişlerinize müdahale edilmesinden edişe etmelisiniz, implant tedavisinde böyle bir durum söz konusu değil.

...

Ahmet T. · 30 Tem, 2018

Ön dişim kırık , ama kötü görünüyor , dolgu ile sağlam olmadı , çiğneme yapamıyorum. Ne kadar kısa sürede implant dişine sahip olurum. Fiyatı ne kadar olur . Lütfen acil cevap yazın .

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Öncelikle implantı o dişi kurtarma seçeceğiniz kalmadığında düşünmelisiniz. Eğer dişinizin kökü sağlamsa kanal tedavisi ve üzerine kaplama ile sağlıklı kullanabilirsiniz. Eğer dişiniz başarılı bir kanal tedavisine de uygun değil ise implant seçeceği ortaya çıkıyor. Erken yükleme seçeneği ile 2-3 gün içerisinde implant uygulaması ile dişinize kavuşabilirsiniz. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

aliye s. · 30 Tem, 2018

merhaba 34 yaşındayım Ön dişime 1 yıl önce protez yaptırmıştım şimdi o protez sallanıyor ve yan dişimin kökleri çürümüş kanal yapılacak ama doktorun fazla umudu yok. O dişi de çektirsem implant yaptırsam mı acaba. Kaplama da yaptırsam 2 diş için implant ücreti nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba, kısmi diş eksikliklerinin köprü sistemleriyle yerine koyulması yıllar sonra köprü ayağının kaybedilmesiyle sonuçlanıyor. Bu sebeple kısmi diş eksikliklerinde en kalıcı çözüm implant tedavisidir. Siz köprü sisteminin diş kaybına yol açtığını tecrübe ile öğrenmişsiniz maalesef. daha fazla kayıptan ve zarardan kaçınmak için implant tercih etmelisiniz diye düşünüyoruz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tlden başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan porselenin materyaline bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Abdülkerim dönmez · 27 Tem, 2018

33 yaşındayım bir köpek dişim yerine implant yaptırmak istiyorum, ne kadar ücret öderim. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba; kliniğimizde implant fiyatları 1200 tlden başlıyor ve kliniğimiz tarafından 5 yıl garanti veriliyor. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cansu Demir · 27 Tem, 2018

İmplanta ihtiyacı olan 2 boş diş yerim var. Arka üst solda bu dişlerim. İmplant için hem fiyat almak istiyorum hem de implant süreci ile ilgili bilgi almak istiyorum. İmplant fiyatı daha önce aldığım yerler 2 diş için yüksek fiyatlar vermişti ve ödeme kolaylığı sağlamadılar. Sizde hem implant fiyatı hem de implanta ilişkin ödeme süreci nasışdır? Şimdiden teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba; Öncelikle implant uygulanasından sonra üst çenede 3, alt çenede 2 ay bekleme süreci gerekiyor. Bu süre implant yüzeyi ile kemik yapısının arasında sağlıklı bir bağ yapısının oluşması için. Daha sonra ölçü alınarak kaplama aşamasına geçiliyor. Ödemesini ise birincisi implant uygulamasının yapıldığı gün olmak üzere 3 taksit şeklinde olabilir. Bu, pek uyguladığımız bir ödeme şekli değil, yalnız ödeme kolaylığından bahsettiğiniz için sizin için uygulayabiliriz. kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve porselen çeşidine bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Duru Seçkin · 17 Tem, 2018

Sol alt arkadan ikinci dişim; ben 16-17 yaşındayken çekildi. Şu an orası boş. Ve yemek yerken hep aynı taraflar yemek problem oluyor. Arkadaşlarım implant yaptırmamı söylediler. Bu dişime implant yaptırmak istiyorum. Öncelikle dişime implant yapılabilir mi? İmplant tedavi süreci ne kadar sürer? İmplant uygulaması acılı bir süreç midir? Ve son olarak İmplant fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Diş kayıplarının geri kazandırılması için kullanılan en doğal tedavi yöntemi implant tedavisidir. İmplant tedavisi iyi bir cerrah tarafından uygulandığında 5 dakika gibi kısa zaman alan bir uygulamadır ve tamamen acısızdır. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tlden başlıyor, kullanılan implant markası ve porselen çeşitine bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

esma izmirli · 13 Tem, 2018

2 dişim eksik sağ azı dişim ve sol köpek dişim. Aynı anda implant yapılabilir mi ? İmplant fiyatı ne kadar olur ?

...

Emin Esk.. · 8 Tem, 2018

Merhaba , babamın alt ve üst dişleri yok takma damak kullanıyor. İmplant denen bir yöntem varmış. Alt üst damak yaptırsak implant kaç tane gerekir ve fiyatı ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

İmplant üstü sabit protez yaptırmak isterseniz herbir çene için en az 4 implant yaptırıp all on four denilen yöntemle implantların üzerine sabit damak yaptırabilirsiniz ki bu yöntem babanızın kendi dişleri gibi kullanabileceği en konforlu yöntemdir. Tabi bütün bunlar için babanızın kemik yapısının implanta uygun olması gerekiyor. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ekrem vanlı · 7 Tem, 2018

Üst sol tarafta 4 sene dişim çürüdü ve yerine diğer 2 dişimi de yontup köprü protez yapıldı. Ancak son haftalarda o dişlerimde ağrı başladı ve sallanıyor. Ne yapmam lazım. İmplant yaptırmak mı daha mantıklı olur ? implant fiyatı nedir.

...

Murat Demir · 7 Tem, 2018

Merhaba 34 yaşındayım. Sağ ön dişim kırık , ama sadece kök kısmı kaldı. İmplant yapılabilir mi . İmplant ücreti ne kadar tutar. Üstüne nasıl bir kaplama yapılabilir. Saygılarımla..

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

Merhaba; BAhsettiğiniz diş kayıplarında eğer kemik yapınız uygun ise diş kökü çekilip aynı seansta implant uygulaması yapılıp yine aynı seansta üzerine diş takılabiliyor. Böylelikle tedaviye başladığınız andan itibaren hiç dişsiz kalmıyorsunuz. Bu yöntemin adı immediate yüklemedir. Üzerine ekonomik bir porselen yaptırabilirsiniz. Daha estetik olsun daha doğal görünsün isterseniz kişisel olarak üretilmiş zirkonyum abuntment dediğimiz implant parçasının üzerine zirkonyum kaplama yatırabilirsiniz. Zirkonyum; yapısı itibariyle doğal dişleri en iyi taklit eden materyaldir. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan implant markalarına bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Abdülkadir korkmaz · 5 Tem, 2018

İyi günler . Almanya da yaşıyorum , ağustos ayında 15 gün iznim var . 4 tane dişime implant yapılması gerekiyor. 15 günde implant olur mu. Tek diş implant fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

İyi günler; öncelikle geçmiş olsun. Eğer kemik yapınız uygun ise immediate yükleme dediğimiz yöntemle implant uygulamasından hemen sonra implantların üzerine dişlerin takılması mümkün. Bu yöntemle implantların yapılıp üzerine dişlerin takılması için ihtiyacımız olan üsre 5-7 gün civarıdır. Eğer kliniğimizde yaptırmaya karar verirseniz Türkiye ye gelmeden önce panoromik röntgeninizi bize iletirseniz implant uygulaması öncesinde hazırlık yapıp daha sağlıklı planlama ile tedavinize başlayabiliriz.

...

Şencan erkilet · 5 Tem, 2018

.Selamlar , sağ köpek dişim 6 ay önce çekilmek zorunda kaldı. Yerine protez mi implant mı yaptırsam kararsız kaldım. İmplant fiyatları ne kadar bilmiyorum. Hangisi daha uzun ömürlü olur. 1 diş implant fiyatını söyler misiniz.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; önünüzde köprü ve implant olmak üzere 2 seçeneğiniz var. Köprü ekonomik olarak biraz daha hesaplı gibi görünsede ilerleyen yıllarda, eksik dişinizin önündeki ve arkasındaki dişlerin küçültülmesiyle yapıldığı için diş çürüğüne hatta diş kaybına neden oluyor. Bu sebeple ilerleyen yıllarda yeniden yaptırmak zorunda kalıyorsunuz. Köprü, sağlam dişlerin küçültülmesi ile yapıldığı için dişlere zarar veriyor. Bu sebeple önerdiğimiz bir yöntem değil. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için paylaştığım linki izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=fTLsjAM_eHM Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Meliha okuyan · 4 Tem, 2018

Arkadaşım eksik dişlerine implant yaptırmış . Sizden çok memnun kalmış. Benim de 4 dişim eksik implant fiyatı be kadar olur , üstüne kaplama yapılıyor mu. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; öncelikle teşekkür ederiz. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. İmplant işleminin sonrasında kaplamada yaptırmalısınız. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Erdal temlik · 4 Tem, 2018

Üstte damak protez yapıldı ama sallanıyor, implant yaptırmak istiyorum, fiyat ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; dişlerinizi yeniden kazanmanız için 2 tedavi seçeneği uygulanabilir. Bunlardan birincisi 2 implant üzerine çıtçıtlı damak protezdir. Bu sistemle dişlerinizin sallanması yüksek oranda azalır. Yalnız kullanacağınız protez yine hareketli protez olacaktır. Diğer seçeneğiniz üst çenenize minimum 4-6 implant yaptırarak üzerine sabit kaplama yaptırmaktır. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına ve üzerine yapılacak olan dişin niteliğine bağlı olarak değişmektedir. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet ali Kandemir · 3 Tem, 2018

36 yaşındayım, alt çenede orta kısımda 3 dişim Yok. Diş etlerimde sorun var dediler. İmplant yaptırsak ne kadar fiyata malolur.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. 3 diş eksikliğinde genelikle 2 implant üzerinde oturacak şekilde 3 lü köprü sistemi uygulanır. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Üzerine yaptıracağınız kaplama da; porselen, zirkonyum, c max gibi seçeneklerden birini seçmelisiniz. Bu seçeneklere bağlı olarak fiyat değişiyor çünkü. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cihan asker · 3 Tem, 2018

Arka sol azı dişim 3 yıl önce çekildi, yanındaki dişim ise sallanıyor, implant fiyatı en kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; öncelikle sallanan dişiniz periodontal tedavi ile tedavi edilebilecek mi yok çekilecek mi kararının verilmesiyle kaç implant uygulanacağının belirlenmesi gerekir. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mustafa İşlekdemir · 6 Haz, 2018

Merhabalar yaşım 18 . Ön üst dişim küçükken düşüp yarısını kırdım ve 6 sene önce dolgu + kanal tedavisi uygulandı.Ve şuan iyice önde doğru kaydı yanlardaki dişler onun yerine doğru kayıyor sanırım bu durumda ne yapılmalı implant mı yoksa 20 yaşına kadar geçici bir şey varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Haz, 2018

Merhaba; Genelikle çarpma sonucu kırılan dişlerde ilerleyen zamanda kök rezorbsiyonu dediğimiz köklerde erime oluşabiliyor. Öncelikle bu durumun değerlendirilmesi gerekir. Eğer dişinizin kökü sağlıklıysa dişlerinizdeki konum bozukluğunu diş teli tedavisi ile düzelttirebilirsiniz. Ayrıca uzun zaman önce kanal tedavisi yapılan dişlerde kahverengi veya siyaha doğru renk değişikliği oluşur. Eğer dişinizde böyle bir renk değişikliği başladıysa diş teli tedavisinden sonda zirkonyum gibi bir materyalden estetik kron uygulamalarını da düşünebilirsiniz.

...

Ramize Şenay · 2 Mar, 2018

Merhabalar, köpek dişimin hemen arkasındaki azı dişim yıllar önce çekildi. Orası hala boş duruyor. Herhangi bir işlen yaptırmadım. Bu boş kısma implant yaptırmak istersem eğer fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Mar, 2018

Merhaba; öncelikle uzun süreli diş kayıplarında aydan aya. kemik kalitesi ve kalınlığı azalarak implantın başarısını etkiler. Bu sebeple en kısa zaman içerisinde implant yaptırarak bu olumsuz süreci durdurmanızı öneririz. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor ve kullanılan marka ve üzerine yapılacak porselenin çeşitine bağlı olarak değişiyor. Kemik yapınızın implant yapımı için uygun olup olmadığını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

cem cakir · 2 Mar, 2018

27 yaşındayım ön dişim düşmek üzere, implant yaptırmak istiyorum ama orası boşluk olduğunda kötü bir görüntü olmasını istemiyorum . Nasıl yapılabilir, ne kadar sürer ve fiyat nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Mar, 2018

Merhaba eğer kemik yapısı uygunsa implant yapımından hemen sonra diş takılabilir böylece hiç dişsiz kalmamış olursunuz. Eğer implant yapımından hemen sonra kemik yapınız diş yapılmasına uygun değilse geçici protez çözümleri de uygulanabilir. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. Ayrıntılı bilgi almak için 05325824050-02122190908 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Batuhan İzci · 23 Şub, 2018

Alt sağ köpek dişim eksik. İmplant yaptırmak istiyorum. Fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

İmplant fiyatlarımız kliniğimizde 1200-2000 tl arasında değişiyor. Bu değişkenlik kullanılan implantın markası ve üzerine yapılacak protezin çeşitine bağlı olarak değişiyor. Dilerseniz hem kemik yapınızın implant için uygun olup olmadığını belirleyebilmemiz hemde konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için 05325824050 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Ali Aydoğan · 21 Şub, 2018

İyi akşamlar Yirmilik dişim çıktığında yanındaki azı diş çürüdü ve çekildi.  Oraya diş yaptırmam gerekiyor. İmplant fiyatı nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2018

Merhaba; Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl-2000 tl civarıdır. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Ece deniz · 21 Şub, 2018

17 yaşındayım, dişlerim çürüyor. Diş etlerimde sorun var. 2 dişim çekildi. Bir tanesi önde , çook kötü görünüyor  . Ne kadar Kısa sürede implant dişim olabilir. 2 diş fiyatı nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2018

Merhaba özellikle ön bölgeye implant uygulamasın için minimum 20 yaşında olmanız gerekir. 20 yaş altın yapılan implant uygulamalarında 20 yaşına kadar değişen çene yapısı yüzünden komşu dişlerle arasında asimetri oluşur. 20 yaşına gelene kadar komşu dişlere zarar vermeyen Maryland köprü sistemleri yaptırabilir ve bekleme döneminde dişlerinize zarar vermeden güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 20 yaşını geçtiğinizde istediğiniz zaman Maryland köprüyü çıkarttırıp implant yaptırabilirsiniz. İmplant fiyatı 2 diş için 2400-4000tl civarıdır.

...

Enver koca · 20 Şub, 2018

Selam 42 yaşındayım sağ alt azı dişim yok ve yanındaki dişte sallanıyor. Diş doktoru köprü yaparız ama öbür dişte çekilmek zorunda dedi  ama implant daha mı iyi olut diye düşündüm.  Fiyat nasıl olur, ne kadar sürede iyileşir.Ayrıca bende gizli şeker var engel olurmu.  Şimdiden teşekkür ederim .

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Merhaba kaybedilen dişlerin yerine köprü yapılmasını; komşu dişlere zarar verdiği için ve ilerleyen zamanda kaybedilmesine yol açabileceği için tavsiye etmiyoruz. Öncelikle sallanan dişiniz değerlendirilmeli tedavi edilebiliyor ise tedavi edilmeli ve ağızda tutulabildiği kadar tutulmalıdır. Şeker hastalığı kontrol altında olduğu sürece implant uygulamasına engel değildir. Gizli şeker ise zaten sadece açlık kan şekerinin ve şeker yükleme testinin 140mg/dl değerlerinde çıkmasıdır. Sorun olacak durum yoktur. Kliniğimizde implant fiyatları 1200-2000 tl civarıdır. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

yücel · 20 Şub, 2018

merhaba, üst damağımda hiç dişim yok. muayene olup film çektirdiğim doktor sinüs boşluklarından dolayı kemik takviyesi olmadan damağımın all on four a uygun olduğunu söyledi. maliyeti ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Üst damakta sağlam ve doğala en yakın implant yapılabilmesi için 4 implant gerekecektir. 1200-2000tl bandında olan fiyatlar ise 4 implant için 4500-8000 civarıdır. İthal kalite implantta yaptırabilirsiniz. Kaplama ve implant marka maliyetleri hakkında bilgi almak , Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Hasanhasanergöx · 19 Şub, 2018

Merhaba babamın altta hiç dişi yok üstte protez var. Bu arada 62 yaşında. Alta protez yaptırmak istiyoruz ama bu implant ile mümkün olabilir mi .Kaç implant gerekiyor. Bir de tahmini fiyatı öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Şub, 2018

Merhaba, öncelikle kemik yapısının ve kalınlığının yeterliliğini belirlemek için panoromik radyografi dediğimiz bir röntgen çektirmeniz gerekiyor. Eğer kemik kalınlığı uygun değil ise kemik kalınlığını artırıcı greft uygulamaları kullanılabilir. Eğer kemik kalınlığı uygun ise implant uygulamasına direkt başlanabilir. Alt çene için minimum 4 implant yapılmalı ve üzerine “all on four” denilen sistemle sabit protez yapılmalıdır. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl -2000 tl civarı . Fiyat kullanılacak implantın markasına ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

Esra yazgan · 19 Şub, 2018

İyi günler ben 33 yaşındayım. Üst sağda köpek dişimin yanındaki dişe kanal yapıldı , ancak geçen ay çekilmek zorunda kaldı. Sizde bir arkadaşım implant yaptırmış. 2 yıl geçti hiç problem yok diyor. İmplant fiyatı nedir acaba, Bir de 1 ay önce dişim çekilmişti. Şimdi yaptırabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Şub, 2018

iyi günler implant tedavisi doğal dişleri en iyi taklit eden tedavi yöntemidir. Eğer kaybedilen dişte enfeksiyon yok ise implant uygulaması diş çekiminden hemen sonra bile yapılabilir. Aksi durumda diş çekiminden sonra implant uygulaması için 2 hafta süre geçmesi yeterlidir. İmplant fiyatları ise kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Yalnız fiyatlar kullanılacak implant ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Polat Tekin · 18 Şub, 2018

Merhaba, ben web tasarımı ile uğraşan bir çalışanım, diş eti problemleri sonucu dişlerimi kaybediyorum, alt çenemdeki dişlerimin 5 tanesini devlet hastanesinde geçen hafta doktor çekti (sağ taraf komple ve önden sallanan bir adeti), kalanlarıda çekilecek dendi, ben şimdilik daha gitmedim, yaşım 42 ve kalbimde 4 adet stent var, dişlerimi komple çektiklerinde alt çene için kaç adet implant yeterli olur ,ortalama masrafım ne olur ve benim gibi hastalara implant uygulanmasında sorun varmı ? kardiyoloji kalp doktorum yaptırabilirsin fakat ilaçlarına dikkat etmelisin dedi.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Merhaba; İmplant tedavisine başlamadan önce kardiyoloji doktorunuz ile konsültasyon yapılması gerekiyor. Yani yapılacak olan cerrahi işlem için kardiyoloji doktorunuzdan kullanılacak ilaçlar ve yapılacak işlemler ile ilgili sizin sağlığınız için fikir ve onay alınması gerekiyor. Alt çenenizde hiç diş yok ise 4 implant yapılması gerekiyor. Maliyetleri ise kullanılacak implant ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

dilek · 4 Şub, 2018

benim.alt.cenemde.hiç.diş.yok.üst.cenemde.dişler.sallandıgı.ıcın.cekilecek.sadece.ust.ön4dişim.implant.bu.durumda.kac.imlant.daha.yaptırmam.gerek.en.uygun.fiyatlı.olmalı. yerli.implant.olabilir.fiyat.rıca.etsem.tşkler

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Alt ve üst çene toplam 6 tane implant yapılması ile dişlerin sabitlenmesi için gereken sağlamlıkla çene ile bütünleşik yapı oluşur ve üzerine dilediğiniz protez yapılabilir. Fiyatlar 1100tl den başlangıç olur, 6 tane implant fiyatı en ucuz 6500-7000 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Muzaffer · 24 Oca, 2018

iyi gunler .ben alt dislerimden sondan ikinci disimi cektirtmrk zorunda kaldım...20 lik dislerim cıkıyor yavas yavas o dis cıksa o bosluk kapanır mı 20 lık disin onunde bi tane daha dıs var doktorum dedı kı kapanır sızcede kapanır mı?ne olur cevap verin simdiden tskler:))

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Merhaba, uzun zaman içerisinde çektirdiğiniz dişten kalan boşluk komşu dişlerdeki hareket sebebiyle azalır, bir ihtimal kapanabilirde. Yalnız bu hareket dişlerin birbirleri üzerine devrilmesi şeklinde olur. Bu devrilme ise alt ve üst dişlerin arasındaki ilişkiyi bozar ve öğütme kabiliyetini azaltır. Bu sebeple diş çekimleri ile oluşan boşluğun kendi kendine kapanması yada azalması istediğimiz bir durum değildir.

...

ahmet · 11 Oca, 2018

Merhaba, Alt çenemde 3 adet kayıp dişim var. Bir süre izmirde bulunacağım ancak yurt dışında yaşıyorum. 3 adet implantın tamamen uygulanması ne kadar zaman alır? Tekrar geliiş yapma ihtimalim olmayacak ve bir ay civarında bu bölgede olacağım.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba; implant tedavisinde 2 yöntem uygulanır bunlardan birincisi implantlar yapıldıktan sonra osteointegarasyon dediğimiz kemik kaynaşmasının oluşması için 2 ay kadar beklenir sonrasında diş yapım süreci başlar. İkinci yöntemde ise implant yapıldıktan sonra hemen diş yapım süreci başlar. Sizin için şartlar uygun ise ikinci yöntem uygulanarak 1 hafta gibi süre içerisinde tedaviniz tamamlanabilir.

...

Semra · 13 Ara, 2017

62 yaşındayım dişlerimden rahatsızdım diş doktoruna gittim diş etlerimin hasta olduğu ve ileri derecede kemik erimesi oduğu ve ön üst dişlerimin sallandığı çekilmesi gerektiğini söyledi üst dişlerimden sadece 4 tanesi kaldı diğerleri çekildi diş eti tedavim yapıldı ve önce imlant olmayacağını sonra olabilirliğini söyledi fakat böyle olunca ben ikilemde kaldım karar verebilmek için daha sonra damaklı proteze karar vermek zorunda kaldım ( imlant pahalı geldi 22000 tl hesap) çıkartmalı protez yapıldı hala kontrollerim devam ediyor fakat ben kullanamıyorum rahatsız ediyor, başım ağrıyor, acı yok ama dişlerim bir şey yerken birbirine çarpıyor kontrollere gittiğimde çarpışmayı önlemek için alt dişlerimi törpülüyor doğrumu alt dişerim zarar görmezmi . bu arada alt çene kemiğimin daha iyi olduğu söylendi diş eti hastalığı var ama kemik erimesi daha azmış. İmland yaptırsam olurmu , diğer sorularım için beni aydınlatırsanız sevinirim. Birde ben ANKARA da ikamet ediyorum. ANKARA da kliniğiniz varmı varsa adresinizi yoksa tavsiye edeceğiniz bir klinik. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba; İmplant tedavisi için kemik kalınlığının ve kalitesinin yeterli olması gerekir. Yalnız yeterli kemik kalınlığının olmaması implant yapılmayacağı anlamanına gelmez. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında biyouyumlu kemik tozları kullanılarak kemik kalınlığını artırma yöntemleri uygulanabilir. Sonrasında implant yapımı için bir engel kalmaz. Dişlerini birbirine çarpması genelikle oklüzyon yani kapanış yüksekliğinden kaynaklanır. Kapanışı düşürmek için ya protezlerden birini değiştirmek gerekir, yada alt yada üst dişlerden traşlama yapılması gerekir. Ankara da kliniğimiz yok maalesef.

...

melike · 27 Kas, 2017

erken yaslarda dis doktorum bir nokta da olsa dislerimi cekerdi , ceke ceke agizimizda dis kalmadi, 46 yasindyim arkada üst cenede dis yok üst arka disler yok . sagda 4 ,solda bes köse den öne dogru.bir kaplama dis önden ikinci d bir hafta önce koptu .alt cenede de sag sol arkada dis yok,öne kösedeki metal mi dir kaplama,öne dogru sag 3 dis cürük cekilmezi gerekiyor sol öne dogru 4 dis ,arkaya dogru kösede bir tane metal kaplama , yani üste toplam 9 dis kaplama disler 2 yil önce yapildi fakat kötü yapilmis diye raporum var alt cenede toplam 8 cürük cekilecek dis var sallaniyor ve acilen yapilmasi gerekiyor ,siz den ricam tahmin fiyat ve tedavi yapisi nasil bir sekilde toplam fiyat verebilirmisiniz ?cekilecek disleri burada cektirtip tr ye implant tedavisi yapilirmi kac günü alir ? Tedavi süreci ne kadar zaman alir yurtdisinda yasamaktayim !

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba doğru bir planlama konuşabilmemiz ve doğru bilgilendirebilmemiz için dişlerinizin durumunu değerlendirmemiz gerekiyor. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu için 05325824050 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

soner · 24 Kas, 2017

Üst ön 2 dişimden birisi 25 yıldır çatlak son aşamaya geldi sanırım sallanıyor ve düşmeye yakın. Her şey dahil sizin önereceğiniz kalitede bir implant istiyorum. Süre takıntım yok. Sağlığım için en uygun olanını tabiiki siz bilirsiniz. Markanın hiç bir önemi yok fiyat bilgisi verirseniz memnun olurum. Ödemem kartsız peşin olacak.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Kliniğimiz tarafında 5 yıl garanti verdiğimiz en hesaplı implantlar 1200 tl den başlıyor. Yalnız sallanarak düşen dişlerin çevre dokularında kemik yıkımı olduğu için implant tedavisi için uygun kemik yapınızın olup olmadığının çek iyi değerlendirilmesi gerekiyor.

...

ersun C. · 23 Kas, 2017

merhaba ust cene 2 adet ( kucuk azi disler - premolar 4 ve 5 ) uzun ömurlu kullanim icin ithah ve yerli implant ayrica uzerine dis icin fiyat verebilirmisiniz ? tesekkurler iyi calismalar

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Kliniğimizde implant fiyatları hangi dişe uygulanacağına bağlı olmaksızın ithal marka kullanıldığında 400eurodan, Yerli marka kullanıldığında ise 1200 tl den başlıyor. Üzerine yapılacak olan porselen diş fiyatı ise 300 tl dir.

...

CEM · 20 Kas, 2017

İyi günler STRAUMAN birde NEOS marka tek implant üceti ne kadardır?Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; bahsettiğiniz implantları 650 euro bandında yapıyoruz. Biraz daha ekonomik tercih etmek istediğinizde ise nobel ve thommen gibi diğer İsveç markalarını öneriyoruz.

...

Namik · 6 Kas, 2017

iyi günler ben üst cenemi implant yaptirmak istiyorum,cünki 6-7 disim kaldi,fiyatlari ögrenebilirmiyim ve ne kadar zamanda yapilabilir,cevabiniz icin simdiden Tesekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhabalar; İmplant tedavisinde 2 farklı süreç işletilir; Birincisi; implant yapıldıktan sonra üst çene için 3 ay, alt çene için ise 2 ay osteointegrasyonun(implant yüzeyinini kemik yüzeyi ile bütünlük oluşturması) beklenir. Bu süreç tamamlandıktan sonra ölçü alınır ve diş yapım süreci başlar. Bu süreç ise 5-7 gün arasında tamamlanır. İkincisi ise; immediate yükleme olarak anılır. Yani implantları yerleştirildikten hemen sonra ölçü alınarak diş yapım süreci başlatılır. 5-7 gün içerisinde bütün süreç tamamlanır. İmplant fiyatları ise kullanılan markalara göre değişkenlik gösterir.

...

Ömer Faruk · 4 Kas, 2017

Merhabalar üst çenemde 2 disim eksik diğer dişleriminde durumu iyi değil üst çeneme 14 adet ımplant yaptırmak istiyorum üzerine zirkonyum bana en uygun fiyatı kızı mail yoluyla yollarsaniz sizi de değerlendirmek istiyorum yaşım 27 12 disim çekilip implant yerleştirilecek 2 disim ise daha önceden çekilmişti implant + zirkonyum ayrıntılı şekilde ödeme koşulları ile mailime yollarsaniz sevinirim iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba Öncelikle tek çene için 14 implantın uygulandığı bir vaka dünyada bulunmamaktadır. Bütün dişlerin kaybedildiği vakalarda bile maksimum 6-8 implant üzerine yapıştırmalı yada vidalı protez seçenekleri uygulanır. Bu sebeple üst çene için 14 implant uygulanmasının sağlıklı bir veri olmadığını düşünüyoruz. Diğer nokta ise implantların üzerine zirkonyum istemeniz. 1300 hasta üzerinde yapılan kontrollü bir araştırmada implant üstü metal destekli porselen kullanılan hastaların tedavi bitimden 2 yıl sonra kullanılan materyal kaynaklı %5 inin başarısız olduğu, 5 yıl sonra ise %7 sinin başarısız olduğu sonucuna varılmıştır. Ful empress kron uygulamalarında bu oran ilk 2 yılın sonunda %6,5 ilk 5 yılın sonuda ise %11 oluduğu tespit edilmiştir. Zirkonyum kullanıldığında ise bu oranın ilk 2 yılın sonunda %15, ilk 5 yılın sonunda ise %28 olduğu tespit edilmiştir. Sonuç olarak implant üstü kaplamalarda zirkonyum, özellikle ön bölge haricinde kullanıldığında kırılgan yapısından dolayı doğru bir seçim değildir. Bütün bunları değerlendirdiğimizde tedavi fiyatlandırmasından önce etkili ve doğru bir tedavi planlamasına ihtiyacınızın olduğunu düşünüyoruz. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

samet bekar · 31 Eki, 2017

25 YAŞINDAYIM 4 ADET İMPLANT YAPILACAK SİŞLERİM VAR ORTALAMA FİYAT NEDİR?

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba kliniğimizde implant ücreti 1500 tl dir. Üzerine yapılacak dişin çeşitine bağlı olarak diş ücreti eklenir

...

Havva polat · 11 Eki, 2017

Üst damakta 6 protez dişim var. Birinin arası boş.Oraya damak protez istiyorum. alt damakta ise 2 tane aralıklı dişim var. Muhtemelen İmlant olursa onlar çekilecek. Alt damağa kaç imlant olması sağlıklı .Üstü protez olacak tabi.birde kan sulandırıcı kullanıyorum. Daha önce inr yi aşağı çekip, claksan iğne desdeğiyle dişlerimi çektirdim. Şekerim de var ama kontrol altında tutuyorum. '200 ü geçmiyor. Orta derecede bir imlant ( çin ve kore malı ) hariç. isveç olabilir. Bana ne kadar mal olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba, yanlış anlamadaysam alt çenenizde aralıklı olmak üzere sadece 2 dişiniz var. Eğer alt çenenize implant yaptırmayı düşünüyorsanız var olan dişlerinizin, konumlarına bağlı olarak yapılacak olan protezin daha stabil ve daha uzun ömürlü olabilmesi için çekilmesi düşünülebilir. Alt çenede implant kullanımıyla sabit tam protez yapılması düşünüldüğünde "all on four" tekniği ile minimum 4 implant üzerine yapılabilir. Bahsettiğiniz marka implanlar ise 500-600 euro fiyat aralığındadır.

...

Metin · 27 Eyl, 2017

Merhabalar sizden implant hakkinda bilgi almak istiyorum ben ust ve alt cenem olmak uzera 12 implant yaptirmak istiyorum zirkonyum kaplama ortalama fiyat ve ne kadar surer ogrenmek istiyorum saygilarimla simdiden tesekkurler.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

12 implant fiyatı orta kalitede implant malzemesi ile yapıldığında 12x1500tl : 18 bin kadardır. Zirkonyum kaplama eklendiğinde ise tüm masraflarla birlikte ortalama 27-28bin olabilir. İlk yöntemde 2 ay beklenir ve implantın kemiğe kaynaması beklenir. süre yaklaşık 3 aydır. Diğerinde direk implant ve üzerine kaplama yapılır ve süreç 15 günde tamamlanabilir. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Faruk · 27 Eyl, 2017

İyi günler. Yaşım 39. Alt çene sol tarafta 20 yaş dişimin yanındaki iki azı dişimin çekilmesi gerekiyor. Dişler yan yana olduğu için tek implant mı yapılacak yoksa ayrı ayrı mı? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba 2 diş için 2 implant yapılmalı, tek implant yapılması doğru değil. İmplant fiyatları ise kullanılan markaya bağlı olarak değişiyor. Detaylı bilgi için 05325824050 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Kaan · 20 Eyl, 2017

Merhabalar... pazartesi günü 17 tane disimi cektirdim hepsi ölü dis idi ve daha fazla sagligima zarar vermesini istemiyordum.... komple cenemde dis yok... kac implant gerekli ve üzerine zirkionyum istiyom... maliyeti ne kadar olur? ve ödeme sekli nasil hepsi hemen pesinmi yoksa yarisi basda yarisi bittikden sonrami?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba tüm dişlerin kaybedildiği durumlarda her çene için minimum 4 implant yapılarak all on four denilen sistem ile sabit diş yapılabilir. implant üzerinde zirkonyum porselenler çatlama yaptığı için önermiyoruz. Metal destekli porselen daha sağlam olduğu için tercih edilmeli. Estetik kaygılarınız var ise zirkonyum yerine İmax tercih etmelisiniz.

...

mustafa unlu · 14 Eyl, 2017

Iyi clsmlar 43 yasindayim ust cenemde hic disim yyok protez var kullanamiyorum bu nedenle ust ceceneme yeteri sayida implant ve uzerine zirkonyum kaplama yaptirmak istyiyorum maliyeti hakkinda bilgi verirseniz balikesirden ulasiyorum sizlere saygilarimla

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Minimum 4 implant yapılmalıdır, Bu durumda implant üstüne zirkonyumdan ziyade tüm çenenin yükü bineceğinden dolayı metal destekli porselen yapılması(daha ucuzdur)İmplant fiyatı 4 dişte 4800 tl ve kaplamalar içinde 4000 tl (tüm üst çenedeki dişler için) olacaktır. toplam 8400 tl dir.

...

servet karaman · 2 Eyl, 2017

Meraba ben 17 yaşındayım 13 14 yaşımdan sonra dişlerim gelmedi implant takmak istiyorum 5 diş takmak istiyorum ne kadar fiyat olur yardımcı olurmusunuz.lütfen

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Sizlere en uygun fiyat implant başı 1100 tl verilebilir. 5 diş olduğu zaman ise 5500 tl dir.

...

Zeynep karafazlı · 31 Ağu, 2017

Selamun aleyküm .benim üst damak köpek dişim küçüklüğümden beri hafif sallanmakta .şuan 23 yasındayım baya düştü düşecek gibi. İmplant yapılabilir mi ,yapılırsa ortalama bir ücret söyleyebilir misiniz . Ayrıca iyileşme süreci ne kadar sürer..yani ne kadar sürede normal diş gibi gözükür dışardan .Tesekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

İmplant yapılabilir. Önce 10-15 dk lık süreçte implant vidası yerleştirilir. 1-2 kadar iyileşme süreci olur, bu süreçte gerekir ise implantın üzerine geçici diş yapılıp görüntü problemi giderilebilir. 2 ay sonra dişleriniz üzerine lamina veya zirkonyum protez yapılır ve 15 gün sonra normal dişlerinizden siz dahi ayırt edemezsiniz. İmplant fiyatı 1200-2000 tl arası değişir.

...

muhammed Ö. · 25 Ağu, 2017

Merhaba ben 25 yaşındayım sağ üst azı dişim önce kanal tedavisi oldu fakat dolgum düştü ve 4-5 ay sonra tekrar gittiğimde dişin tekrar kanal tedavisine uygun olmadığı söylendi ve çekilmesi gerektiğini belirttiler , dişim çekildikten sonra ne kadar süre içerisinde implant tedavisi uygulatmam gerek acaba ,böyle bir süre zarfı varmı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diş çekildikten 20 gün sonra implant için uygun zamandır. Diş çekildikten sonra aylar-yıllar beklenildiği taktirde implantın oturtulması gereken damak kısımları atrofiye gitmeye, küçülmeye başlar. 20 gün geçtikten sonra en kısa sürede implant yaptırabilirsiniz.

...

betül s. · 23 Ağu, 2017

merhaba ben 20 yaşındayım sağ üst çenede köpek dişimin yanındaki diş eksik tel takarak o boşluk kapatılamaz mı yanağımda çökme olur mu yardımcı olursanız sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Diş teli ile boşluklar kapatılabilmektedir ve çökme yanakta olmaz, ancak boşluk çok geniş ise diş teli tedavisi sonrası implant yapılıp kalıcı çözüme kavuşabilirsiniz.

...

İlknur · 12 Ağu, 2017

Merhabalar. Benim diş kayıplarım küçük yaşta başladı. Şuan 29 yaşımdayım. Yaklaşık 10yıla yakın üst çene ön dişler 8 diş köprü alt çene komple köprü oldu. Üzerine de diş eti çekişmeleri de mevcut. İmplant için tüm tedavi ile ücreti öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

İmplant tedavisi ve fiyat için tanesi 1100 tl den minimum hesaplayabilirsiniz. Ancak damak eklenebilr, ek diş implantları yapılabilir. Lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

İsmail · 9 Ağu, 2017

Merhabalar sağ ve sol tarafta birer tane olmak üzere toplam 2 azı dişine implant yaptırmak istiyorum tedavi ücreti nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ağu, 2017

implant fiyatı 2 diş için 2500tl dir . Randevu alıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

...

Bahri odabaş · 5 Ağu, 2017

üste 3,altta 4 dişim var,kalanları implant yaptırırsam ne kadara mal olur, süre ne olur,ayrıca geçici hareketli protez yaptırdım,implant süresince geçici protezleri kullanabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2017

Merhaba Tedavinizin planlaması var olan dişlerin konumuna göre şekillenecektir. Dolayısıyla implantların hangi bölgelere ve kaçar tane yapılacağını net olarak belirleyebilmek için tedavi planlamasına ihtiyacımız var. Bununla birlikte tahmini her çene için 4 yada 5 tane implant yapılması gerekir. Üzerine yapılacak protez de özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip. Sizin için hangisinin daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü olacağına karar vermek, diş yapınızı incelemeden zor açıkçası. Bu sebeplerle tedavi planlamasını oluşturmadan fiyat vermemiz kuvvetle muhtemel yanıltıcı olacaktır. Dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

ümit talaşlı · 4 Ağu, 2017

mrb benim adım ümit ben hemen hemen bir senedir talihsiz bir kazadan dolayı iki dişimi kırdım ve kökten çektirdim ameliyatlan dişlerimi yapmak istiyorum bana nasıl şeyler önerirsiniz acaba fiyat falan 18 yaşındayım yanlız protez yaptırcam kararsızım hangisini yaptıracağımdan dolayı vidalımı bilmiyom bana yardımcı olurmusunuz yorumunuzu bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş kayıplarında en etkili çözüm implant tedavisidir. Dolgu yapılmasından daha kısa zamanda bitmekte ve gerçek dişlerinizden farkı kalmamaktadır. İmplant fiyatı en uygun 1100-1200tl ye dahi yaptırabilirsiniz.

...

mehmet güneş · 1 Ağu, 2017

üst damak hiç dişim yok protez kullanıyorum 7 aydır üst toplam tl nekadardır 05462488190 çanakkale

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Eğer hiç diş yoksa Üst damağa minimum 4 implant yapılması gerekir, yapıştırmalı yada vidalı sabit diş uygulanabilir. Porselen dişi 3.500 tl ye , vidalı dişi ise 5.000 tlye yapıyoruz(+implant maliyeti) Son zamanlarda dişlerin kullanıldı ileri süreçte herhangi bir problem yaşandığı zaman protezin çıkarılması ve müdahele edilmesi çok daha kolay olduğundan vidalı protezler daha popüler hale gelmiştir.

...

necdet yaman · 1 Ağu, 2017

sağ arka azı dişim çekildi, çiğneyemiyorum. İŞe yarar ekonomik implant yaptırmak istiyorum. En uygun fiyat nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Ağu, 2017

İmplant türleri yerli ve ithal implant markaları olarak ayrılmaktadır. Ancak biz tüm yaptığımız implantlara garanti vermekteyiz. En uygun ve sağlam implant fiyatı 1100 tl dir. Net değerlendirme ve implant fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ipek püsküller · 31 Tem, 2017

merhaba ortodont tedavisi gördüm ön iki dişime implant yapılması lazım.straumann marka implant ve üstüne zirkon diş istiyorum 12 ye 22 tahmini fiyat alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Toplam fiyat 4000 tl civarı olabilir. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

recep · 7 Ağu, 2016

İmplantda taksit yapıyormusunuz.

...

Hüseyin · 21 Nis, 2016

İmplant fiyatları derken implant malzemesinin fiyatından mı bahsediliyor yoksa implant tedavisinin toplam fiyatından mı? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Bizim için yalnızca implant malzemesinin fiyatı değil, tamamen başarı sağlanmış bir implant tedavisinin toplam ücreti olarak düşünebilirsiniz. Biz teşekkür ederiz.

3